galatasarayın yenilmesini dileyen fenerli arkadaslarımıza inat feneri sonuna kadar destekledigim maçtır, umarım fener yener de şöyle güzel bir seviniriz, maç sonrası dışarda korna sesleri duyar neşemizi buluruz, ve tabi silah seslerini de işitir "tamam abartmayın artık mına koyim" diye söveriz, maç bitince salakça bir tebessüm kaplar yüzümüzü, güler eğleniriz.. kötü şey mi lan bu? futbol ne mına koyim? eğlence değil mi?

(bkz: arayı bulmaya çalışan adamın arada kaynaması)
3 nisanda "türk takımlarını desteklemeliyiz rererö" diye dolaşırken şimdi de kıskançlıktan nasıl saldıracağını bilemeyen ezikleri bir bir gün yüzüne çıkaran maçtır.
fenerbahçe nin lazio yu ilk yarı yorduğu, ikinci yarı vurduğu karşılaşma. şu bir gerçek ki fenerbahçe kadrosu zaten lazio dan daha üstün, düşünün ki stoch ve krasic gibi 2 meşhur futbolcu forma yüzü göremiyor, bu sebepten fb galibiyeti gayet doğal.
not 1: umutlarını sadece batalla ve belluschi ye bağlamış koyu bir bursaspor taraftarıyım, dürüst olmak gerekirse yedekleri dahi yıldız oyunculardan kurulu galatasaray ve fenerbahçe ye imreniyorum.
not 2: fenerbahçe camiasını tebrik ediyorum.
not 3: umarım bursaspor un avrupa kupalarında iddialı olduğu dönemlerini görmeye ömrüm yeter.
galatasarayımın yenilgisinden sonra sevindiren maç.
(bkz: haydi çocuklar rasgele)
eziklerin sonucunu bir türlü hazmedemediği maç. kart haksızmış, penaltı kararı yanlışmış falan filan.
bugünkü fenerin karşısında cincon olsaydı altı yerdiniz siz takımınızı bir bok mu sanıyorsunuz kardeşim.

biz dünkü maçta galatasarayı destekledik ama hata mı ettik bilmem. iyi oldu, götünüzü fazla kalkmıştı ezikler.

not: sözlerim efendi Galatasaray taraftarına değil. kendini bilmez ergen cinconlularadır.
yıllar önce sparta pragdan son dakikada gol yiyip beşiktaşımın gruptan çıkmasını engelleyen lazio isimli sikko kulübün içeri çektiği maçtır.

tebrikler çocuklar.
fenerbahçe'nin kazanacağı maçtır. zira karşısındaki rakibi kalite olarak bence kendisinden daha kötü durumda ve italyan futbolunda da gözle görülür bir düşüş var. tabi deplesman maçında durum daha farklı olacaktır. bu ülkenin bir bireyi olarak ve bir galatasaraylı olarak da fenerbahçe'nin kazanmasını istiyorum. hatta gitsin mümkünse kupayı da alsın getirsin. ben fenerbahçe bayrağını alıp dışarı da çıkarım utanmam. bu öncelikle bana bir türk olduğum için onur duymamı sağlayan bir zafer olacaktır. bunu sağlayan takımın bayrağını da öperim. bu benim onurumdan bir şey götürmez. iki günlük dünyada yaşıyoruz emuğa goim. şu ligde fenerbahçe olmasa futbolun hiçbir anlamı kalmaz. galatsaray olmasa da... neyin sidik yarışı veriliyor anlamış değilim. yok o benim takımımı desteklemesin, yok şu benim takımımı desteklemesin. sana mı kaldı yarrağım çok afedersin kimi destekleyip desteklemeyeceğim? sen kimsin demezler mi adama? derler tabi...
aykut hoca yalvarıyorum sana. yatırma takımı geriye.
ulan galtasaraylıyım ama coştum amk. hoca bokunu yiyim yatırma takımı geriye.
bir galatasaray'lı olarak derim ki, umarım fener galip gelir.

tüm golleri de çok sevdiğim sow atar. ve en az 2 atar.

gs bir halt yapamadı bari fener koysun şu piçlere.

http://galeri.uludagsozlu...io-ma%C3%A7%C4%B1-410062/
Fenerbahçemizin 2-0 kazandığı karşılaşma.

Maç mükemmeldi, süper eğlendik, kazandık. iyi ki varsın Fenerbahçe.

Akılda kalan ise Sow'un Aykut Kocaman'a 2. golden sonra yaptığı hareket. Caner olsa yemişti tokadı şerefsizim. swh
bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyi tebrik ettiğim maçtır fenerbahçe yüzde 90 yarı finalde, ama bugün fenerbahçeli arkadaşlarımızın fenerbahçeyi desteklemek için gittiğimiz yerde bu goller galatasaraylılara girsin lafı hiç hoş değildi, çünkü aklı başında hiçbir türk bir türk takımının elin gavurları tarafından yenilmesine sevinmez.
sow'un aykut kocaman'a attığı esprili tokatta, gecenin bir diğer güzel hareketiydi.
götü sivilceli, futbola en yakin geldigi an fifa oynarken olan bir takim degisigin fenerbahcenin bala göte kazandigini iddia ettigi mac. hay sikecem futbol bilginizi. siktirin gidin fantasy oynayin. lan su bi sike derman olmayan bilgisayar ninjalarina klavye veren elleri sikeyim. oh rahatladim.
bazı taşak oğlanlarına entry sildirmiş maçtır. Nooldu lan göt laleleri. Nerede lazio'nun döşeyeceği boru.
kuraların çekildiği gün bir başlık açılmıştı "çeyrek finale çıktığına pişman olan takımlar" diye, o başlıktaki bir ergen fenerbahçe yazmıştı utanmadan, private mesaj ile dalga geçmiştim kendisiyle, gülmüştü.
şimdi yeniden sesleniyorum o çocuğa, ara beni bul beni, ahahaha!