gün itibariyle başlattığım kampanya.

arkadaşlar vallahi gına geldi bu kadar kızı idare etmeye çalışmaktan. birine arkadaşlarla play station oynamaya gidiyorum diyorum, ötekine amcamgil almanya'dan geldi onların yanına gidiyorum ayıp olmasın diyorum, öbürünün telefonlarına cevap vermiyorum falan anlayacaklar yemin ediyorum.

en iyisi şu evlilik düzenlemesi yapılsın hepimiz rahat edelim. artık yalan söylemek istemiyorum inanın.

aynı evde yaşar gideriz hep beraber. grup felan.
Desteklediğim kampanyadır, günümüz şartların da zor olacaktır.
Ulan bi tane bulamiyoruz, 4 ne ?
Sıçan kampanya. Evet amk Evet.
yapılan zinaların aldatmaların önüne geçmek için iyi bir yasa olacaktır.
Kürtlerin destekleyeceği kampanyadır .
Biriyle zor uğraşırken 4 nedir dedirtir. Evet.
Lan bir tanesine zor bakıyorsunuz dört taneyi nasıl besleyeceksiniz.
2 boynuzu yetmeyen alagavatın 8 boynuzum olsun diye desteklediği kampanyadır.

birinin her şeyine yettin ihtayaçını karşıladın karnını doyurdun yatakta mutlu ettin üç tane daha istiyorsun yani.

ne sikici adamlarsınız be insan hayret ediyor bazen.
Bir erkek olarak desteklemediğim kampanya.

Benim de ablam birinin 4. Karısı olabilir ve bu aşağılanmayı ona müstehak göremem. Bu sebeple kadınların alınıp satılacak bir mal değil, sevilecek bir gül olduğunu düşünüyorum.

Gidin az ötede yapın kampanyanızı.
saçma bir gerekçesi olan kampanya. adam sevgilisine yalan söylememek için bu kampanyayi başlatıyor. sanki evlenince durum değişecek. o dörte kişi kabul edecek mi bunu. kabul edecek kadar genişlerse sevgili iken de kabul ederler.
Salak misiniz? Sanki dort kadına birden eşit davranabilcek misin? hayır, o haliyle kırdığın kalpler yüzünden günaha gireceksin. Hem senin anan babanın 4.karısı olsaydı? boyle evliliklerde doğan çocuklar piçtir.
1 erkek 4 kadın değilde 4 erkek 0 kadın olsun birbirlerini silksin bu gerikafalı 4 kadın isteyen yobazlar.
Evet yasal olmalıdır. 4'e kadar helaldir yani Abartmayin bu kadar.

Eskiden millet 4 karı alıyordu. Şimdi de alınabilir yani.
abazalar üşüşür şimdi dediğim başlık.

ulan ne çok meraklıymışsınız ya!
1 tanesini doyurup, giydirip, dırdırını çekmenin zor olduğu bir dönemde bir intihar girişimidir.
4 kadına ve ondan yaptığınız çocuklara bakacak "götünüz" varsa ben okeyim...
Siz kendinizi ne sanıyorsunuz lan çulsuz varoşlar?
Birilerinin peşine takılıp gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kendilerine verdiği hakların ellerinden alınması için kendini helak eden kadınlara inat olsun diye evet diyesim geliyor da neyse...