bugün

3+6+5+8 = 22 . yok bir şey çıkmadı.
sadece hoşgeldin.

3+6+5+8=22
2+2= 4

yok çıkmıyor.
dr droll nickli ergenin eski nickidir. bu adamın nick altına "kibar, saygılı biridir." yazmışlar.

hala öyledir sağolsun ahahahaha.

çakma voleybolcu seni.
sayıları t9 la yazınca "dolu" olan yazar. çok dolmuş heralde dertli mi ne.
ortalığı karıştırıp kaybolan yazar. gelince çaldır bebeem.
buralar bize emanet hacı allaha emanet. *
anlaşılmamış entry'lerinin alayını silen karma düşkünü yazar. asdasdasd eksi alan entry'lerinde de 2 eksi var birini ben az önce verdim. ah kerata ah. hınzır.

edit: kısaca toparlamak gerekirse; yancı, fake hesabı olan, anlaşılmamış entry'lerinin alayını silip karma yükselten ve bana o.ç diyen bir şey. nefes falan alıyo, yemek falan yiyo bunlar işte. safi zarar amk.
#17362834 no'lu entry'si ile seviyesini belli eden yazarımsı.
mental fonksiyonları noksan olan yazarcık. yancık. kan...
kanki listesine ekelenebilecek nadir yazarlardandır. usturuplu suurlu bir yetkilidir aynı zamanda efenim.
dıştaki sayılar ile içte sayıların toplamı birbirine eşit.

(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
3,6,5,8

3+6=9 9.9=81
81/2=40,5 40,5-5=35,5
8+5=13 13/2=6,5
35,5+6,5=42
olmuyo amk(31. istanbul Film Festivali.
Pin kodu buyuk ihtimal.
banka şifresi mi la bu? *
dusunceli yazardir.
telsiz kodu gibi nicke sahip sözlük yazarı. sevdim.*
(#17221022) hafiften devreleri yaktı gibi.
(#15657695)

yıl olmuş 2012... hala nesil ayrımcılığı yapan yazarlar var. *
(bkz: osuruktan teyyare selam söyle o yare) tekerlemesini aklıma getirmiştir kendisi. güldürmüştür beni.
(#15441853)

tarafsız yaklaşıma sahip olma konusunda şüpheler uyandıran yetkili yazar.
kibar , saygılı yedinci nesil yetkili.
sözlüğün yardımsever, yakışıklı ve çapkın yetkilisidir efenim.

bu bilgiler noter onaylıdır, seviyoruz kendisini. *
babasının karslı annesinin sivaslı olduğunu düşündüğüm yazar.
az biraz sohbetimiz oldu zannımca bakkal düşmanı. bakkal amcalar ölsün! diyebilecek yetkili kardeşimiz.
Hata yaptığımı düşünmüş ve en güzel şekilde uyarmıştır. Bu uyarısıyla insanda tekrardan hata yapma isteği uyandırmıştır. Böyle uyarıcılara can kurban diyor kendisini saygıyla selamlıyorum.
Unutmadan tam bir çikolata manyağı.
mesaj attığıma pişman eden yetkili. mesaj atmamla beraber entrylerimdeki hatalarımı aramakta, silmek için elinden geleni yapıyor.
bana çok atarlandı, yetkililerin sildiği hiçbir entrylerde sorun olmadığını söylüyor. gitsin bir çay koysun. iyidir dedik, yardım eder dedik olmadı. bundan sonra benimle uğraşmasın. formata aykırı ise sil gitsin, silindikten sonra düzeltmek mümkün. şahsımın yazmış olduğu entrylere değilde, sözlükte gammazlamaya elverişli entryleri de takip etsin.

--spoiler--
keyifli geceler.
--spoiler--