bugün

35 uygur türkü'ne vize vermeyen akp'ye kandaşlarımıza sahip çıktığımızı göstermek için yapılması gerekendir.

https://twitter.com/guney...status/454716504794075136
istanbuldaki her türk veya müslüman demiyorum bakın her insanın gitmesi gereken yer. Eğer uygurları yerleştirilecek yer bulunamıyorsa tüm türk halkı olarak evlerimizi seve seve açarız.
seçimler geçtiği için hükümetin zikinde olmayan türklerdir bunlar.

yakınlarda seçim falan olsa keşke. kısa da olsa biraz insan olabiliyorlar.
yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek güzel bir şeydir. hele yardım ettiğin kişi bir zamanlar çinlilerle Moğollarla savaşan atalarından yaptığın şey paha biçilemezdir. arabına kürdüne yahudisine ermenisine sahip çıkan ey Türk milleti kendi kanını taşıyan insanları yarı yolda bırakma. allah yar ve yardımcıları olsun.
HEpimiz, kürdüz , ermeniyiz, filistinliyiz, mısırlıyız, bilmemneyiz diyenler neredesiniz ?
bazı orospu çocuğu göt yalayıcıların anlayamayacağı olaydır.
700 bin suriyeli var diye haber yapan aa'nın bundan bihaber olmasıdır tam olarak.
Arap sevici hükumetin ve destekçisi salon odası cihatçıların ümmet dayanışması sadece arap ve kürtlerle mi sınırlı.? Türkiye'den destek görmek için şerif hüseyin'in piç torunu yada Türkmen katili barzan'in soydaşı mı olmak gerekiyor.? Hükumetin ümmet dayanışması Türk'ü arkadan vurmaya kalkanlarla mı sınırlı.?Milyonlarca suriyeliye barınma hakkı tanıyan aylık veren hükumet 35 Uygur Türküne bakamayacak kadar acizmi. Bizim salon odası cihatçılardan ve Allah'ı islamiyeti ağızlarından düşürmeyip oy alan hükumetten Türklük adına bi beklentimiz yok ağızlarından düşürmedikleri islamiyet adına bir beklentimiz var.
türk milliyetçileri kandaşlarına sahip çıkmıştır.

35 uygurlu çok iyi biliyorlar ki, asla yalnız yürümeyecekler.

vatanınıza hoşgeldiniz...
https://www.facebook.com/...66&type=2&theater
bir Türk için buradan çin'e bile gidilir.
Muhtaç olan insanları gücümüz ölçüsünde kucak açmalıyız fakat 1 milyonun üzerinde suriyeli kardeşimize kucak açabiliyorsak bi avuç uygur kardeşimize kucak açabileceğimizi düşünüyorum.Dini yönden bakıyorsanız unutmayın ki Uygur larda müslümanlar.Aslında insanlar,bu yüzden bu gözle bakmakta fayda var...
çok ama çok anlamlı olacak davranıştır. sözlükten gitmek isteyenlerle irtibatlaşalım, gidelim.
Alperen ocaklarının ve ülkü ocaklarının gerçekleştirdiği eylem.
şu an evden çıkıyorum, arabayla havaalanına gideceğim. fırsat bulabilirsem ordaki durumla ilgili gördüklerimi paylaşacağım sözlükle. konuşabilirsem soydaşlarımızla konuşacağım.
koyu bir ak partili olmama rağmen kalbimle desteklediğim eylem. iş yerinde olmasam arabaya atladığım gibi basa basa gidesim var.