bugün

beklendiği üzere 24.00'da sitenin sunucusunun cevap vermemesi nedeniyle öğrenilemeyen sonuçlardır kendileri.
2 puanla selimiye kışlasını kaçırdığım sınavdır. keşke tercih yapmasaydım.*
(#6664796)
vay be!!! 1 yıl olmuş be öğreneli. askerdeyken gecmiyorda, dışarda su gibi geçiyor şu zaman arkadaş.
şaka gibi açılmıyor site. ne lan bu strss stres. anadolu lisesi stress, öss stres, final stres, büt stres, bitirme sınavı stres, askerlik stres. 10 yılımı çöpe atıyor bu düzen. bıktım amınzkim.
an itibariyle siteyi açmayı başardım ancak bi' cacık yok. 330. dönem 2. grup yazıyor. ***
"hiçbir yere yerleştirilemediniz" sonucunu verdi bana.

şaka lan!

güncellenmemiş henüz. bir önceki dönemin sonuçlarına bakılabiliniyor.

beklemedeyiz.
331. döneme ait herhangi bir güncelleme gözükmüyor an itibariyle.

kasmayın gençler.
ŞAKA GiBi HALA AÇILMIYOR SiTE, BU HEYECAN ÖLDÜRÜR BE ADAMI. MÜBAREK KENDiM GiDECEK GiBi KASIYORUM ASKERE, HADi ARTIK BiTSiN BU ÇiLE...
şahsıma kalp krizi geçirtcek sonuçlardır. bi insana da bu kadar yüklenilmez ki lan!!!
331 dönem boyunca yedek kalmaya mecbur subayların girmiş olduğu sınavdır.

Daha doğrusu için...
(bkz: 331 inci dönem yedek subay sınav sonuçları)
büyük ihtimal 10 aralık sabahı ile öğrenilecek sonuçlardır.

zira hala 330. dönem sonuçları görünüyor.
kardeşim için heyecanla beklediğimiz sonuçlardır. kendime bu kadar heyecan yapmamıştım. kaçıncı dönem olduğumu bile unuttum, galiba 273tüm ben. bu 331, biraz uğursuz gibi duruyor. pis, uğursuz bir hava da yok değil dışarıda. bu gece uyku yok!
''5'erli sıralar halinde girin siteye'' dediğim sonuçlardır.
bir şişe passiflora içip beklenmesi tavsiye edilen sınav sonuçlarıdır.
327 kd olarak bingöl il jandarma komutanlığına düşecek arkadaşlara tavsiyelerim olabilir. şimdiden hayırlı teskereler.
00:00'dan beri beklenilen ama ne hikmetse hala açıklanmamış sonuçlardır. 4 yıl boyunca uludağ üniversitesi otomasyonu faciasını kronik olarak çekip, ruhsal yönden antikor geliştirmiş olan şahsım bu işe de normal olarak yaklaşmaktadır. *
erken öğrenen uçak biletini kapar... zira geçen yıl bu saatlerde şanlıurfa'ya düştüğümü öğrenmiş ve istanbul'dan otobüsle gitmenin mantıksız olacağını düşünmüştüm, sonra havayollarını araştırdım, thy'den başkası uçmuyormuş meğer Şanlıurfa'ya... ilk thy'nin web sitesine baktım,ben araştırıp tekrar thy web sitesine dönene kadar biletler neredeyse tükenmişti. 100 lira civarında bir zarar ile aldım biletimi, ucuz biletler bitmişti... işi sabaha bırakanlar zaten yer bulamadı... gaza getirmek gibi algılamayın ama tavsiyem bekleyin sabaha kadar. neresi çıkacak belli olmuyor, zira ben şanlıurfa gibi 1500 km uzaklıkta bir yer ummuyordum... herkese hayırlı tezkereler...
00:00'dan beri beklenilen ama ne hikmetse hala açıklanmamış sonuçlardır. 4 yıl boyunca uludağ üniversitesi otomasyonu faciasını kronik olarak çekip, ruhsal yönden antikor geliştirmiş olan şahsım bu işe de normal olarak yaklaşmaktadır. *
hala açıklanmamış sınav sonuçlarıdır.
ulan tsk, ilk defa işimiz düştü zira sevdiğimiz adamı askere gönderiyoruz, senin yaptığın da iş mi ya. oyuncak mı bu be.
sayfa acıldı. hayırlısı olsun..
(#6733280).
stk'nın sitesi hala açılmamakta direniyor.
öğrenenler var ama ben öğrenemeyenlerdenim! açıklanmaya başladı yani, şansınızı deneyin.
acemi birlikleri 58. piyade alayı burdur olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. usta birliği açıklandığı zaman da şırnak silopi'ye düşen arkadaşlara yardımcı olurum.