bugün

gülmekten karnım ağrıdı kendime geldiğimde bastım eksiyi.
hizmet kullanım bedeli adı altında ev adresinize faturası gönderilecektir.
Kızlar da bize telif ödesin, ödeşiriz.
gereklidir.
ya o da bizim gibi çekiyorsa?

düşündürmüştür.
"fatura al vergiden düşersin."

ayrıca; (bkz: ytl)
merhabalar... lisa ann'ın menejeriyle mi görüşüyorum ? bir telif işi vardı da...
- ah sonunda geldiniz, buyrun 50 ytl
- ha ney? kimsiniz?
- ya gecen gun burda duruyodunuz siz, bende otobusteydim sizi gordum, sonra aksam sizi dusunmustum onun seysi
- e..aa..o..
- alin ki kacayim, cantayla yuzume vurmaniza gerek yok, ayip bisi diil, 31, alt tarafi bi sayi bazen
- eaa pek samimisiniz siz
- yine de kacayim ben olma mi. iyi gunner.
oooo o borcu 7 düvel ödüyemeyiz. yıllarını 31 e vermiş bir insan olarak.
zaaa xd xd xd xd dedirtmiştir.
devlete "mastürbasyon vergisi" fikri vereceksiniz, sessiz olalım duymasın devlet.
* yine 220 tl 31 vergisi gelmiş olum lan.

- abi sende çok açıldın bu ay.

* lan normalde hiç düşünmüyordum şu telif hakkı çıkınca kızlar çekici gelmeye başladı.

- hiç sorma abi ya. geçen ay bana teklif eden o çirkin kız vardı ya hani reddetmiştim.

* ee

- bu telif çıkınca gözüme çekici gelmeye başladı. lan niyeyse yasak olan şeyler hep cazip geliyor.. neyse amk dayanamadım düşünüp attırdım. faturaya bir baktım 10 tl kesmişler.

* olum o kız yapmaz be o kadar.
iflasımla sonuçlanır.
devletin yakın zamanda vergi de bağlayacağı durumdur. çift taraflı vergi alıp yine en kazançlı o çıkacaktır. *
https://eksisozluk.com/31...lif-hakki-odemek--1063077

ekşi sözlükte 2004 yılında açılmış.

arak başlık.
odunu yemekle sonuçlanabilir.
(bkz: 31 çekilen kişiye telif ücreti ödemek)
sözlük kızlarının aniden bir zenginleşmesine sebebiyet verecektir..

nedendir bilinmez..

edit: taşakkürler tripçi teyze..
" aman ha ! birileri duymasın kardeşim " dedirtir . birilerinden ücret almazlar onun kayıp kaçak bedeli de bize girer bak !
Düşündüğüm için değil ancak 31 çekerken birkaç görselle destekleyecekse ödenmesi gereken telif hakkıdır.
anonim eserlere odaklanırdık.

yani odaklanırdınız.

ben töbe yapmam öyle şeyler ne olduğunu da sizden öğrendim zaten.
yurtdışından vpnle kaçak getirtir işi hallederdik. zaten trdekiler pek işe yaramıyor.
(bkz: kulak düşünürken yapılan)..
Kadının en doğal hakkıdır vereceksin o parayı. Kadın giyinsin kuşansın spora gitsin makyajını yapsın o kadar masrafa girsin. Sen hayal dünyanda bedava istifade et. Haksızlık bu.
Aynen youtube videolarında 31 çekilme sayısı da gösterilsin hatta.