bugün

Kartal'ı yolduk. Sıra fener'de.
Wakaemenin 2.golde Beşiktaşın içinden geçtiği maçtır.
Wakaeme'nin şapkadan tavşan çıkardığı, aboubakar'ın mala bağladığı maç. ilk yarı 3 olacak maç geldi bize girdi.
10 kişi kaldıktan sonra uğurcan ın 3 net pozisyon çıkardığı maç oldu.
beşiktaş şampiyon olamaz.
ilk 26 dakika boyunca hiç faul düdüğü çalınmamış maç. Çok enteresan, çok şaşırdım. Ortalama 40-50 saniyede bir maç mutlaka duraklar süper ligde.
öncelikle trabzonspor u güzel oyunu için tebrik ediyorum. galibiyetini kutluyorum.

seyir zevki harika bir maç oldu.

enseyi karartan beşiktaş taraftarları görmekteyim.
olm 1 mağlubiyetle ki rakibin trabzonspor, bu derece olumsuz yaklaşımın niye? her futbolcu, her teknik adamın kötü zamanları olacaktır. kaldı ki daha 19 maç var. 57 puan demek.

galatasaray, fenerbahçe ile oynayacak. trabzonspor fener ile oynayacak sen her ikisi ile oynayacaksın falan..

kaldı ki içerdeki hain dorukhan o kırmızı kartı görmese belki berabere bitecek, uğurcan devleşmese 3-2 kazanacaksın falan..

bu lig daha çok su kaldırır. ama 3. biramı açarken dakika 80, 1-2 mağlubuz içimden dedim ki ne maç ama be! helal olsun iki takımada..

böyle maçlar olsun candan olsun.

21 haftanın en delikanlı maçı oldu. her iki takıma da tebrikler.
ilk defa beşiktaşa karşı trabzonsporu fenerlisi galatasaraylısı destekledi galiba.
Klasik Beşiktaş. Ölüm kalım maçına çıka Beşiktaş ölür arkadaş öyle bir takım. Ondan artık dikiş tutmaz en fazla 5. Bitirir. Trabzon iyi takım oluştur bence ilk 3’ü zorlar. Evet.
Yahu ne kadar abarttınız,alt tarafı bir ilçe takımını yendik.
Sırada kadıköy ilçesinin takımı var.
çok net 2-3 transfer lazım, fenerbahçe ve galatasaray güçlendi. uğurcan çakır akşam 8 tane şut kurtardı. futbol şansı trabzonspor'un yanındaydı.