bugün

3-1' in rövanşı. vodafone arena' da oynanacak.
Merakla beklediğim maç ..
Ne önemi var!
Dün gs'nin ofsayt golünü tüm teknolojiye rağmen geçerli sayan hakemler varken. Biz boşa çene yoruyoruz.
2010 2011 sezonu şampiyonu trabzonspor'un kanatlı tayfaya küsküyü vereceği maç.
yarın akşam maç bitiminde renklilerin ağlayacağı maçtır.
Beşiktaşın içinden her sene geçen başakşehir yerine artık Trabzon olabilir.

Benim düşüncem böyle fener kazandı biz kazandık geriye Bi Beşiktaş malübiyeti gerekiyor haftanın güzel olayı olarak.
ulan trabzon bi işe yarada yen şu beşiktaşı.
iddaa da 2/1 verdim.bakalim ne olacak.
trabzonun zayıf rakibine acımayacağı maç yazan sığır ilk yarıda deplasmanda ''zayıf rakibin'' 3 attığını biliyor mu acaba diye merak ettiren maç. aldığı nick, kullandığı profil fotosu falan aslında dikkate almamak lazım da insan merak ediyor.
EBUBEKiR keşke halife olsa.
Vakayeme bilardo gibi gol attı. Josefin iki pozisyonda da belini kırdı adam.
Goooool beee.

Kobrayı saldı nwakameee.
ekuban a yapılan müdahale bence net penaltı. ekuban öndeydi dokunmayacaksın.
Atiba kel olmasa golü atmıştı. Ayrıca berat albayrak trabzonda futbol oynamaya başlamış.
Goooooll beee.

Hugooooo.

Ts 》 2-1 sekiztaş. Swh.

Bu gol hakeme.
beşiktaş balonunun patladığı maç. şerefli üçüncülükler arkadaşlar.
görsel

Sekiztaşlıların anlık suratları.

Swh.
Avcı denen loser aynı kendisi gibi sinir bozucu ve kıl bir takım yaratmış. Baktığın zaman iyi bir takım değil, vasat oyunculardan kurulu bir bok oynadıkları da yok. Sadece bütün maç disiplinli bir şekilde rakibin hatasını kollayıp gol atıp üstüne yatmak. Tıpkı Başakşehir ilk zamanları gibi
Bizim sağ kanat çöktü.nwayakeme dağıttı bizi.
Ohahaha avcı sikti ben demiştim başakşehir sizi boşadı artık yeni kocanız Trabzon bir yastıkta kocayın tinerciler.
Trabzon güzel oynadı tebrikler. Şanssız bir gol gördük kalemizde. Kırılma noktası oldu resmen. Renkliler az sevinsin kursağınızda kalmasın..
Hahahahahahahahhahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahaha dediğim süper lig maçı.
Sergen yalçın anlık

görsel
Cenk Tosun alındıysa sorun yok.. ama abuş o pozisyon sana yazar.. kale bomboş uğurcan a nişanladı topu..
(bkz: tinere devam)