bugün

kazananın, kaybedeni ligin dibine yollayacağı maç.
edit:yolladı beyler
18. ve son sıradaki bursasporumuz için "e artık yeter amk" maçıdır.
çok keyifli geçecek bir maç.
galibiyetsiz iki takımın mücadelesidir, bu kötü istatistiğe devam eden takımın bursasporumuz olmaması dileklerimizle bursaspora başarılar dilediğimiz maçta takımımız gs maçındaki onbirle sahaya çıkacak gibi görünmektedir.
oynadığım kupondan mütevellit bursasporun kazanmasını temenni ettiğim maçtır. beraberlikte iade var ama, o da uyar en kötü ihtimal * .
antalya'nın daha maçın başında 1-0 öne geçtiği maç, bastır bursaspor'um...
1-1 bitecektir.
tahminimlerim doğru tutarsa bursaspor'un 2-1 kazanacağı maç olacak * *
murat yıldırım ile 1-2 olan maç.

(bkz: oley oley bursaspor bursaspor)
tribünde ve sahada bursasporun bariz üstünlüğü var.
emre güngör'ün bellsuchi'nin ayak bileğine olan bariz darbesine sadece sarı kart çıkan maç.

(bkz: yeter yıldırım demirören yeter)
pinto'nun kaydettiği bursaspor'un 3. golünün "ofsayt" gerekçesi ile sayılmadığı maç.
maçtan önce antalya da bursaspor taraftı;
http://www.tribundergi.co...hp?id=76373&mode=view
protest sanayici abimize destek.

bursadan gelen bir grupla karsiyakalilar arasında olay çıkmış ama fazla buyumemis falan diyorlar ama net bi bilgi alamıyorum. bilen karsiyakali var mi olayları?
bursamızın babalar gibi attığı 3.golü, olmayan ofsayt gerekçesiyle sayılmadığı maç.
antalya adına atılan gol ofsayt gerekçesiyle iptal edilmiştir.
1-2 bitmiştir...
an itibariyle bursaspor çocuğu koydu.
antalyasporumun samet aybabayla başarılı olamayacagini bir kez daha gösteren maç.
bursasporumuzun antalya'da zorlanmadan ve kendini sıkmadan 1-2 kazandığı ve önümüzdeki hafta yapacağı "seks kölemiz şikeci beşiktaş" maçına moral depoladığı maç.

daum takıma bir güven getirdi adeta. maşallah, hep böyle devam ederiz umarım. batalla'nın maestroluğunda bir de leblebi gibi gol atan forvet alabilirsek bizi bu sene sadece galatasaray zorlayabilir.

evet, ihtiyacımız olan forvet derhal alınmalı, kaliteli bir orta sahaya ihtiyacımız var. lütfen bizi şamil ve yasin ile muhatap etmeyin daha fazla. erkan körüstan sana söylüyorum alooo.

frey: kalemizde güven veren bir duruşu var. oyunu güzel okuyor. zaman geçtikçe defansla uyumlu hale gelmiş bu çok önemli.

civelli: eskişehir maçındaki hatalı performansı sonrası çıktığı iki maçta kendini affettirdi. aferin, böyle devam civelli.

ibrahim öztürk: büyük kaptan. sahaya ruhunu ortaya koyuyor. allah tabanını düz bassın.

şener özbayraklı: çocuk her geçen gün üzerine koyuyor. geçen sene kaldığı yerden devam. maşallah.

taye taiwo: ısındı bu artık. birkaç hafta sonra süper olacak. bugün iyiydi.

şamil cinas: bunun için birşey yazmak istemiyorum.

yasin pehlivan: bunun için de birşey yazmak istemiyorum. bunlar bursasporun futbolcusu olacak kalitede değil malesef.

fernando belluschi: o bir atom karınca, o bursaspor'un dinamosu. türkiye'de en fazla faule maruz kalan futbolcu. yine herşeyini koydu ortaya. allah razı olsun.

murat yıldırım: galibiyet golüne imza atsa da ben beğenmiyorum bunu. bursaspor'da oynayacak kapasitede değil. ancak yedek olur.

tuncay şanlı: çok çalıştı, ama çok olumsuz işlere imza atıyor.

serdar aziz: oyunda kaldığı süre boyunca olumluydu. her zaman hazır kıta olması güzel.

ferhat kiraz: bu çocuk kenarda dururken tuncay oynamamalı bu takımda.

sebastian pinto: bugün hırslıydı, golünü de attı. ama daha olumlu olabilir. formayı kaptırmak istemiyorsa biraz dikkat etmeli.

pablo martin batalla: bir adam bu kadar kusursuz olabilir mi? batalla bizim için bir nimet, bizim için bir şans. ölene kadar bursaspor'da kalsın. kulüp başkanımız olsun hatta. ne bileyim, bursa'ya vali olsun olabiliyorsa.

daum reyiz: sihirli değnek var elinde maşallah. varsın koko çeksin, biz de beraber çekeriz. yeter ki bursasporumuz iyi olsun.

erkan körüstan: sen gelme ulan ayı.

bursaspor taraftarı: antalya deplasman mıydı? e hep bursaspor tezahuratları duyduk biz. helal size aslanlar.

haftaya beşiktaş'a(küçük şikeci) koyduktan sonra yine görüşürüz. aeo kib bye.
merdivenden yukarıya kaçan taraftarları sevindirmiş maç.
merdivenleri bile göremeyenlerin de burada olduğunu gösteren maç.

orhangazi il sınırı...
gidip yerinde izlediğim maç. öncelikle öyle nem mi olur amına koyayım ya aldığım nefesi hissedemiyorum.

maça gelince deplasmanda galip gelmek güzeldi. puan kaybı olsaydı o 8 saattlik yol hiç çekilmezdi.

bu sene tuncay denen insan ziyanını yılın vedersonu ilan ettim bundan sonra gittiği güne kadar her platformda tepkimi koyacağım. bir sol açık oyuncusu bir tane mi orta açamaz, atak başlatamaz bütün işi topun peşinde koşmak. koşarken preste yapmıyor sadece topu kovalıyor. neyse otobüste duman altı olduğum için şu an kurallı ve düzenli cümle kuramaz oldum kısa keseyim ve civellinin sözleşmesi uzatılmalı diyeyim.