bugün

Kim Osurdu Lan! Kesin O Sişman Abla.....
istanbulun imdat çığlığıdır. e haklı ama. 72 milletten türlü türlü insan, enerji kirliliği, hava kirliliği ve bilcümle kirlilik bulanmış, o çığlık atmasın da kim atsın?
Yeni yıla erken giren avusturalyalıların sesi. Korkmayın. Onlar da yarın ürkçek bizim seslerden.
çok seksi bir ses. ayrıca:

(bkz: akp zamanında olmuştur)
işte bunlar hep amerika'nın oyunları.
Aksaray' dan gelmiş olabilir.

Erdoğan , Obama ' ya " mazlumu ( feto 'yu ) getirin bana !" Şeklinde bağırmış , diyorlar. Ben reza'nın yalancısıyım. Bu arada binali yıldırım 'a selamlar.
Birisi " release the kraken! " demiş de ondan.
korkmayın ya haarptır ya hiç bilmediğimiz bir silahı abd üzerimizde denemiştir ya da uzaylıların işidir .
Yok oluşun bir adım daha attığını gösteren ses. asırlardır sura elinde hazır bekleyen israfil üflemek üzere nefes aldı.

Edit: şaka lan. Yere düştüm ben. Gökle ve göktekilerle ilgili bir bilgim yok. Ancak yok oluşun her geçen saniye bir adım daha attığı mutlak bir gerçek.
o ses godzilla' nın sesi.

https://www.youtube.com/watch?v=x3bczScmRUE
Sayın götlek yazarları imane getirmiştir.
Ulan mallar dublaj dublaj!
(bkz: ayetler var ayetler)
Afrika da bir kelebeğin kanat çırptığını gösteren olay.
Telaşa gerek yok.
kurtlar vadisi laz ziya sahnelerindeki ses lan bu diyen adamın yorumuna haykırarak güldüm amk
yılların geyiği. inanmayın olm şöyle şeylere ya.
Ya he çok korkunç amk.

Ses mes yok osura osura uyumaya devam. Eğer videodaki sesin varlığı iddia ediliyorsa o sesi ayyaşlar çıkarıyordur raad olun. Bütün gece inliyor ibneler. Kedidir kedi.
israfil sen misin?