an itibariyle sag tarafta gorunebilen yazar sayisidir. 300'e yakin online gorsem de ilk defa 300'lu bir sayi gormem nedeniyle afallamama neden olmustur.

eksi sozluk'un sabirtasi darbesi bile fayda etmemis resmen. aferin lan bize.
307 olmuş online yazardır.
sözlükte şu ana kadar görünen en çok online yazar sayısı arasına girebilecek sayıdır.

(bkz: koş lan koş rekora gidiyoruz)
(bkz: 300 kusurlu hareket) *
şuan küsürsüzdür.*
edit: tam üçyüzdü be sözlük.
bugune has bir sey degildir. basligi actigim zamana bakilarak rahatlikla anlasilabilir onceden de vuku buldugu.
an itibarı ile 320'yi zorlayan sözlükteki online yazar sayısıdır. illa ki; siyasi bir olay mı olmak zorunda bu kadar kalabalık olmak için sorusu da direkt akla geliveriyor.
Yaşanan olayların etkisi ile "koş lan koş erdoğan böyle dedi, başlıklar açalım birbine bağlanmış imgelenmiş başlıklar açalım sol freymin amuğa koyalım" diyen insanların sözlüğe hükümran oldukları durumu.
(bkz: 300 spartalı)
an itibariyle 333'dür. guinness temsilcilerini çağırsak mı? diye düşündüren olaydır.

zall rte'ye dua et gene. *
an itibari ile 328"e ulasmis olan yazar sayisi.
edit: ben enrty girene kadar 332 olmus.
(bkz: davosun meyveleri)
an itibariyle 345 ki$i olarak görülmü$ istatiktik.
sözlükte 300 üstü online yazar demektir.

doğum günüm olması hasebiyle rekor katılım sağlanmıştır. beni yalnız bırakmayan herkese gönülden teşekkür ediyorum!

edit : moderasyon mutlu yıllar dileyerek subjektif entrymi silmiş. tanım yaparak yeniden ekledik. ayrıca teşekkür ediyorum modcum!
uzun zamandır girmediğim sözlükte 330 online yazar görünce şaşırmama sebep olmuş durumdur. biz mi kalabalıklaştık? sözlüğe ilgi mi arttı? krizin ve artan işsizliğin sonucu mudur bu?! benzer bir tepkiyle şahika dan geliyor; "şaşırdım"..
an itibariyle 399a yükselen sayı.

(bkz: Uludağ nın rekora koşması)
"bin yılda karıldı bu sözlüğün harcı, ayrıştırmak kimin harcı!" muhah