bugün

Hala çocuktur. Enseye şaplak göte parmak atıp ağzından lokması alınır. Ulan 30 olmuşsun git bir işe yara hayta.
knight online oynuyor olabilir. şu an char exp kasıyor.
ilk başlarda mortal kombatta oğlumu döverdim adam hırs yapıp özel hareketleri, comboları öğrendi evire çevire dövüyor şimdi beni sanal alemde, bu kadar dersine çalışsa okul birincisi olurdu.
Keyfi yerinde adamdır. Otuz değilim ama az kaldı.
istediğini yapar sanane dedirten başlık.
Rdr 2 online'da adam lazım yaaa, tüm arkadaşlar bıraktı bir ben kaldım. Playstation'da oynayan varsa binek atlara adam vurak. 120 level falanım, acemi varsa öğretirim de yani.

Oyun oynamayı seven erkektir.
oyun kaldıracak bilgisayarım olsa ben de oynarım.

30 falan sınır değil.
nedir bu, erkek düşürme oltası mı.
Haftada bir bu başlık mı açılıyor. Oğlum ne istiyorsunuz zaten keliz.

Erkeğin hasıdır.
coc oynarken 50 yaşında bi amca vardı bizim klanda. abi nerden esti de buna başladın die sorunca tüm oyunları oynadım, bi dr bunu deniyom diyordu.
30 yaşına gelip hala zaman denen şeyin ne kadar önemli olduğunun oyun oynayarak israf edilmemesi gerektiğini anlayamamış kişidir,eğer hayatın anlamı olduğunu düşünüyosa oyunlarla harcadığı saatleri düşünüp ilerde pişman olma ihtimali yüksektir.Şahsen 23 yaşında bıraktım bu oyun işlerini halen kızarım kendime her yaz sabah akşam oyun oynarak geçirdim arkadaşlarım dışarda kızlarla takılırken aptal gibi oyun fln oynardım evde.
ya sevimlidir bence. bunlardan zarar gelmez.
Benimdir.
Herkes, ps5 sahibi olacak diye bir sey yok.