bugün

buyur kardeş?*
33 ile katıldığım güruh.
5-6 yıla kadar katılacağım grup.
EFendim ?
Beni de yazın listeye.
Mevcut.
zengin değilse, sevgiliside yoksa, sosyal de değilse evde kalmıştır.
40'a kadar yolu olan erkektir. Doğrusunu yapar.
bekar kalmaya devam etsin mümkünse. zira evlilik denen saçmalık evlenmeden önce bir rüya gibi gelir insana hele bir de her anlamda uyumlu olduğunuz biri ise eş adayınız, hayaller şelale olur. fakat zamanla bu da değişir. artık birbirine tahammül etme eşiğinin sürekli aşınması, çatlayan sabır taşı, doğan çocuklarla teselli olmak gibi olaylar yaşanır.

bekarım ama bu acı gerçeğe vakıf olabildim. darısı olamayanlara. ya da olamasınlar da evlensinler de boşanınca ödesinler 1000-1500 lira nafakayı da akılları başlarına gelsin.
özgürlüğüne düşkün erkektir evlilik sıkar özgür adamı. bir de ev masrafı izinsiz bir şey yapama ileride çocuk düşüncesi bile kötü.
Sabun deler.
Eğer iyi bir cinsel hayati ve sosyal çevresi de yoksa bunalımın ve intiharın eşigindedir.
Özellikle Belli bir yaş ve donenden sonra Aile babası olmak neredeyse her erkegin fıtratında olan bir şeydir. Buna direnmek ve karşı çıkmak erkeği doğasından uzaklaştırır.
rahat erkektir bekarlık demek huzur demek.
Kızların radarında olan erkektir.
ne olmuş yani 30 yaşında ve bekarsak? dertsiz başımıza dert mi alalım onu mu istiyorsunuz?
evlenme adayı başka bi de kariyeri gelişmiş olabilir.