bugün

30 yaşına gelmiş geçmiş gitmiş tipler de vardır. ancak şöyle bir detay var ki, kimisi 12 senenin üzerinde zamandır buralardadır, hadi bu lafı eden kişinin 20 yaşında olduğunu farz edersek, ilgili kişi 8 yaşında okumayı sökmeye çalışırken sözlükte yazılar yazan tipler olabilir bunlar da aynı zamanda.

neyse ki yazılanlara bakarak ciddiye alınıp alınmayacağının kararını rahatlıkla veren tiplerdir.
ulan sen babanın taşşağında takla atarken ben burada başlık açıyordum. dağdan gelmiş ufaklık bağcıyı eleştiriyor.
instagramda caps altlarında like kasmak yerine sözlükte ilgisini çeken başlıklar altına yazmanın yaşla ilgisi olmadığını bilen insanlardır.
artık torun sevmesi gereken tiplerdir. bırakın biz sözlüğü diri tutarız, sizin içiniz geçmişken burayı nasıl canlı tutacaksınız ki?
Torunu yatırıp sözlükte takılan tiplerdir. Torun mu kalır bu saate?
boş insanlardır. entry yüzünden mesaj atarak tehdit ede bilirler. büyük ihtimalle internet kafelerde sigara içe içe 12-13yaşlı çocuklarla küfürlü konuşarak, dayılık taslayarak pubg falan oynuyorlar.
Yıkık insan modelidir. Bir halt olamamış boş tip Bunlar. Evet.
(bkz: loser)
ne yapmak istedikleri nereye varmak istedikleri anlaşılamayan tiplerdir. bir de pazar sabahı falan gelip entry girerler. 3 tanesinin nicki hemen aklıma düştü gene sabah sabah *
torun sevecek yaşta olup hala sözlükte takılan tiplerdir.
Muhtemelen 15 yıl sonra olacağımdır.
muhtemelen 15 yıl önce olduğumdur.
30 yaş matah bir şeymiş gibi yazmışsınız. ayol dünkü çocuksunuz şunun şurasındsa 40'lı yaşlardayım.

modern tıp ve teknoloji olmasa aşağı yukarı 38 yıllık ömrü olan canlılarız. 30 yaşında sözlüğe yazsanız ne olur, 20'li yaşlarda ergen olsanız ne olur.

en büyük derdiniz bunlar olsun.
siz yokken biz vardık.

ismayıl bunları sil.
Bu yıl kırkıma adım atıyorum. Burada yazdığım gibi ekşi'de de yazıyorum. Son derece sosyallikten sonra asosyallik bilinçli tercih olabilir, en azından benim için öyle. iki ay öncesine kadar ulu'da bir yıl boyunca yazmamıştım. Son iki aydır bilgiden yoksun ağdalı bir iki entry yazıp çıkıyorum. işim gereği sosyal olmak zorundayım. En önemlisi de cahil ve ergen kitlenin ne düşündüğü, nasıl düşündüğünü, ilgilerini, jargonlarini...vs. takip etmek zorundayım. Müracaatçı kitlen ile aynı paydadan konuşmazsan asla güvenli bir bağ kurmazsin ve müracaatçina faydan olmaz. Bu anlamda faydasını görüyorum. Çok nadiren de olsa bilgi içerikli yazan yazarlar var, onları da takip ediyorum. Böyle işte...
iğrenç biriyim.
Yaşına başına bakmadan ortalikta gezer.
Belli ki sağlıklı kararlar veremeyen tipler. Verimli olmaları gereken yaşta, Sözlük köşelerinde. Buradan yönetime sesleniyorum, bu vatandaşları atın siteden! Yaşlılar ve ihtiyar ihtiyar kokuyorlar. Tüm tadımı kaçırıyor bayat şakaları. Bence insanları otuzlarına geldiklerinde vurmalıyız. iyyyk pis yaşlılar.
Nedir bu yaş mevzusu 29 yaş sorun değil 30 mu sorun ?
29 varım ama 30 yokum gibi mi?
Ne ulan ne.
32 yim takılıcam işte .
izliyoruz genelde yeni yetmeleri swh.
Zaman su gibi akıp geçiyor ona göre. Bir gün bir bakmışsınız arkadaşınızın çocuğu size ... amca/teyze diyor.
Uludağ ortamını seven insan tipidir belkide şüphesiz.. kafa dağıtmak için giriyoda olabilir.. ben 30uma daha girmedim girince neden takıldığımı yazarım buraya sjsj..
30 lar düşünsün daha 20 lerdeyiz. Sıkıntı yok devam.
normal tiplerdir, anormal olan 20'lerinde burada olanlar. oğlum siz twitter, instagram neslisiniz, ne işiniz var burada? abi, ablalarınızdan mı gördünüz?
Patron adamım, yine giriyorum.

Alışkanlık olmuş.