bugün

Gerçekleştirilmesi planlanılan, tamamen eğlencesine* Yapılacak counter strike online Turnuvasıdır.

Aslında oyunun yapısı gereği pek turnuva sayılmayabilir. Cso maçı yapılacak.

- Bilgiler -
Tarih: 30 Temmuz 2015 21:00 *
Oyun: Counter Strike Online Nexon Zombies*
Online platform: Steam
Harita: Dust2*
Mod: Takımla Ölüm Savaşı
Katılım Sınırı: 32 Kişi *
Şöyle yapacağız;
• Belirtilen tarihte katılacak olan arkadaşlar bana mesaj yoluyla katılacaklarını bildiriyorlar. *
Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde "Counter Strike Online Nexon Zombies"i indiriyorlar. *
• Takımları isimler geldikçe burada listeliyoruz ve oyun tarih ve saatinden bi 15 dakika kadar önce sunucu bilgilerini buradan paylaşıyoruz. Belirtilen düzene göre "ct ya da tr" olarak sunucuda yerlerimizi alıyoruz. Saati geliyor ve go go go...

ilk maç en fazla 20 dakikalık ölüm maçı olacak. Herhangi bir takım bu süre zarfında 160 kişi öldürdüğünde oyunu o takım kazanır. Takımın birincisi, kalplerimizin birincisi olur. Eğer 20 dakikada bu sayıya ulaşılamazsa da hangi takım daha fazla öldürmüşse sistem otomatik olarak o takımı galip seçer. Birincisi de doğal olarak birincimizdir.

Sonrasında farklı haritalarla nabza göre şerbetle ilerleriz. Asault olur, aztec olur ne bileyim inferno olur. Hatta iceworld bile olur. Sonra kaça kadar istersek ritmi bozmadan oyunu şağaparız.

isimlerinizi bildiriyor olmanız, katılımcıların artması konusunda güzel bir etken olacaktır a dostlar. Hadi bizi yanlız bırakmayın. Unutulan değerlerimizi yaşatalım.

• Katılımcılar • *
simdi banabi bak lan*
writer
merhaba ben marjinal
fakbez*
am i kafir
jarrus
sarah kerrigan
kiz varmis herhalde burada
Fear of the zall
Yazar ne yazar ne yazmaz
i am the table
saw07
corleonevito
gungelir
herkesin hayatina karisan adam
icini oldugu gibi doken adam
sekerkizhamdi
backupfiles
myildirim

*turnuva bitmiştir. organizasyonu yapan kişi olduğum için söylemiyorum ama ayıptır söylemesi kazanan ben oldum. am i kafirise çaylak olmasına rağmen turnuvada takımımdaki en büyük destekçim oldu. bu nedenle birinciliği kendisine armağan ediyorum.

alkış.

bu arada dip not, arkadaşı tanımıyorum.
Reserved.
fakbez T
nicki:Wasd
COUNTER STRIKE GLOBAL OFFANSIVE.
cs:o turnuvasıdır.

Cs:o nixedir. Asla orijinal cs etmez. O yüzden boykot ediyorduk artık etmiyoruz turnuvası.

Cs:go ve 1.6 gelin bırakın şu hedeleri. Evet.

Edit: ulucs grubunda oy çokluğuyla kabul edildiği için katılacağız aq.
Cs:go olsaydı ne hoş olurdu zirvesi. Neyse beni ctye yazın madem. Bingo bango bongo, bish bash bosh. Evet.

ulucs grubuyla aynı takıma düşmüşüm arkadaşlar bence teslim olun.

Edit: ekleme.
(bkz: ulucs whatsapp grubu) olarak tam takir girecegimiz mac. Korkun bence yani cok gucluyuz.
Stream vererek sozluk ahalisini izlemesini saglayacagimiz cs zirvesi.
Yazarların "olsada katılsak" diye beklediği zirvedir. Gecenin bir yarısı cs aşkı gözleri yaşartmıştır.
cs:go olaydi katilacagim hede. Ama malesef. iyi oyunlar demek düşüyor bize.
Counter takımına yazarsanız sevinirim.

edit: Düzeltme.
Tarihi yoğun istek üzerine 8 ağustostan 30 temmuza alınmış turnuvadır.
ct yaz su karakter sayisi mahfediyor insani aq.
Ct rezerved.
(bkz: Uludağ sözlük v3 haxball turnuvası) ile çakışmamasıni dilediğim turnuva.
gündeme gelmesi, cso oyuncularının dikkatini çekmesi açısından önemli olan turnuvadır.
Sarah kerrigan in oldugu takimin kaybedecegi turnuva. *
Günümz itibariyle tam 3 gün kalan turnuvadır.
katılcağım turnuvadır. yaz benide.
katılımcıların çığ gibi büyüdüğü turnuvadır.

az kalmıştır.
türk serverlarında lag olmadan nasıl oynanılacağını merak ettiğim turnuvadır. aydınlanabilirsem ben de isterim katılmayı.
sanıyorum ki win10 için tekrardan optimize edilmiş oyunun oynanacağı turnuvadır.

bugün çalıştırdığımda epey bi saçmaladı, hackshield güncellemesi aşamasında dondu falan filan. silip tekrar yüklediğimde vızır vızır çalıştırdı. şunu fark ettim, .exe dosyasının adı da değişmiş falan. bu durum optimize konusunda bir adım olduğunu bana düşündürdü.

zira sorun yaşayan arkadaşlar silip steam üzerinden tekrar kurarlarsa oyunu çalıştırabilirler.
Bu akşamdır. Merakla beklenilendir.
Counter Strike Global Offensive için düzenlenmeyendir. Sözlük bir de Cs go için düzenleyinde biz de eğlenelim yahu.
yarım saat sonra başlayacak olan turnuvadır. eğer katılımcılar ekmezse über olur. bilgiler birazdan ilk entry'de editlenecektir.