bugün

Kesinleşti mi noldu? nereye gideceğiz. tamam siz haber verirsiniz bana.
kesinleşmiş zirvedir.
he, yer konusunda henüz net bir yer yok. bakıyoruz.
gelin gelin, kimse olmasa bile ben oradayım.
Bu hafta içinde mekanın kesinlesecegi zirvedir.
mekanın gizlibahçe olmasını umduğum zirve. order cafe biraz daha şey sanki... neyse hangisi olursa mutlaka geleceğim zirve. +1 imle tabi.
gizlibahçe daha sesli ve daha kalabalık olduğu için order cafe önerilmiştir. Manzarası da şahane olmakla birlikte muhabbet için hoş olan yerdir. Vay arkadaş gören de order cafe'den komisyon alıyorum sanacak.

velhasıl kelam, neresi olursa olsun gelenlerin muhabbetiyle güzel olacak zirvedir. ama yine order cafe diyorum ehüeh.
27 Şubat 2013 17.18 itibariyle:

30 Mart 2013 Cumartesi tarihinde "gizli bahçe"de yapılmasına ve buluşma saatinin 18.00 olmasına karar verilmiştir.
Çoğu katılımcı mekanın yerini biliyordur diye düşünüyor ve bilmeyenlere detaylı olarak tarif edebileceğimin garantisini veriyorum.
detaylar da kesinlik kazandığına göre; bol katılım olsun, yenilsin, içilsin..
yuvarlak masa yoksa ben de yokum dediğim zirvedir. millet sevdiceğini alıp geliyorsa ben de kaparımı sap panpalarım gelirim canlar. batak turnuvası mı yapsak n'apsak?

not: eheh sap panpa dedim diye tırsmayın onlar da sözlüğümzün yazarlarından.
mart kapıdan baktırır dalavera'nın ev sahipliğini yaptığı zirve en birinci olanıdır. Bol bol yiyin, için.
sözlük yazarlarının yoğuuun mu yoğun ısrarı üzerine mekan olarak gizlibahçe seçilmiştir. bol katılımlı, bol muhabbetli bir zirve olmasını umuyoruz efenim. buyrun, gelin.
yirmi beş günü kalmıştır.
Altınkum-Gürsu tarafından şahsi aracı ile gelecek olanlar beni de alsınlar yol üzerinden. *
Yerin order cafe olarak kararlastirilmasindan yana oldugum zirvedir. Evime de yakin hem yuruyerek gelirim...
24 (yirmidört) gün kalan zirvedir. yer gizlibahçedir. gel.
arada bir canlandırılması gereken zirve oluşumu.
satış durumu olmayacağına inanıyor, zirve ekibi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nüzü kutluyoruz.
kazma ve küreklerin yakılacağı zirvedir. maalesef katılamayacağım.
nick the chopper'i göz ucuyla aradığım zirvedir. gelemeyeceğimdir.
bütün mahalle oradayız.
zirvebox a onay vermek istemeyen yazarların da katılacağı zirvedir.
taş ve sopalarla yapılacak zirvedir.
bir şey kalmamıştır, 16 gün dediğin geçer.
eksiksiz katılım olacağını diliyor, zirve ekibi olarak 14 Mart dünya pi günü'nüzü kutluyoruz.
aksilik çıkmazsa seve seve gideceğim zirvedir, gidemezsem de şimdiden iyi eğlenceler beyler, bayanlar.
şaka maka az kalmıştır.
yaklaşık on beş kişilik bir katılım olacak gibi görünmekte şu an için.
güzel olacağa benziyor, bekliyoruz sabırsızlıkla.
9 gün kalan zirvedir.
gerçekleşmesine 9 gün kala 11 asil, 5 adet +1 le 16 kişinin katılması beklenen zirvedir. gelin canlar, gelin kızçeler, gelin kızancıklar diyoruz cümleten. *
zaman ne çabuk geçiyor 7 gün kalan zirve. 2-3 güne kalmaz 3-4 gün kalır. çok ilginç. gelin.
an itibariyle 4 gün kalmış zirvedir. ben demiştim!