bugün

evet sevgili Antalyalı yazar güruhu.
her sene birkaç zirveye niyetleniyoruz, ilk niyetlendiğimiz gerçekleşiyor.
bu seferki de olur, hem de güzel olur diye ilk adımı atıyoruz bakalım.
2012'nin pastırma yazı zirvesi oldukça lezzetliydi. tadı damakta kaldı dendi ama, aynı yıl içerisinde devamı niteliğindeki zirve gelmedi ne yazıktır ki.
bıraktığımız yerden devam edelim. bu yılın şanslı ayı mart olsun.
sınavdan sonraki ilk hafta gerçekleşsin ki, sorumlu katılımcıların kafası resetlenmiş olsun.
başlıktaki karakter sınırlamasından dolayı tarihte ayarlama yapmak gerekti. hangi yüzyılda yaşadığımızdan haberdarsanız, problem olmayacaktır.

yer ve saat konusu katılımcıların ortak fikri ile belirlecenek.
bu seferki de güzel olacak, haydin.

mekan: Gizli Bahçe (Kaleiçi)
saat: 18.00
şahsen ben ve sevdiceğimin * kesinlikle katılacağımız zirvedir. geçen sene yaptığımız zirveden daha eğlenceli ve muhabbet dolu olacağına eminim. bu sefer yuvarlak masa olacak. yoksa da ben getircem lan. yeter. sfsdg.
Katılmak için elimden geleni yapacağım zirvedir, işin ucunda dost var yahu.
Antalyanın en güzel zamanlarından birin e denk gelen zirvedir, deniz kenarı bir yere gidilebilir.
katılacağım zirvedir. umarım moscow dream de gelir.

ilk defa uludağ zirvesine katılacağım. daha önce bi kere inci sözlük zirvesine katılmıştım istanbulda, zirve diye gittik bi kebapçının ikinci katında oturup bira içtik amına koyim.
Topluca karaoke yapılabilecek zirvedir, eğlenceli olabilir. Bu da bi fikir.
zirveboxta onaylanmıştır.
katılımcıların oradan da kendilerini belli etmesi isabet olur.
mekan konusunda araştırma yapılacak, netleşen kişi sayısına göre uygun bir yer seçilecektir.
ulaşım şartları ve kolay bulunabilir olması göz önünde bulundurulacaktır.
zirve tarihinden en az bir hafta önce telefon hattına gerekli dakika yüklemesi yapılacak ve katılımcıların çağrılarına geri dönüş tarafımdan yapılacaktır. siz çaldırın, biz arayalım. *
yuvarlak masa konusu tartışmaya açılmadan rafa kaldırılmıştır. ayak sürtüşmelerinden alevlenen muhabbetler tadından yenmiyor zira. *
atatürk parkında şöyle manzaralı bi mekan nasıl olur ki diye düşündüğüm zirvedir. dur bakalım yarın ben bi mekan araştırması yapim.
iyi düşünülmüş zirvedir, katılmak istiyorum.
2000 sene önce yapılmış zirvedir.

(bkz: vay amk)
(bkz: 30 mart 13)
boktan espiri yapanların katılmaması gereken zirvedir. şaka bi yana gelecek olanları zirve box a davet ettiğimiz zirvedir.
katılacağımız zirvedir.katılacağım deyipte zirveboxta yer ayırtmayanların pişman olacakları zirvedir.
atatürk parkındaki order cafe zirve mekanı için güzel olabilir. deniz manzaralı, sakin, rahat muhabbet edilebilen, kafa yormayan bi yer. gitmiş, görmüşler varsa yorumları alalop.
yuvarlak masa olmasa bile on numara zirve olacaktır. zirve için önerdiğimiz order cafe nin üst kısmı resmen "gelin lan burda zirve yapın" demektedir. toplantı vs. gibi bi'şey için ayrılmış ve biraz yukarıda olduğu için manzarası da güzel olan yer. fena arkadaş.
Baya bi az kalan zirvedir. (bkz: başlık canlandırma)
antalya da olup da hala organizasyonu görmeyen var mı merak ettiğim zirvedir.
zirve box tan da katılım şeylerimizi yaptık. gün sayıyoruz. fazla kazık bir mekan seçilmemesi dileğiyle...
olursa katılacağım zirvedir, peki nasıl düzenlenecek zirve, yanımızda arkadaşlarımızı getirebiliyormuyuz...
isteyenler yanlarında arkadaşlarını +1 şeklinde getirebilir. +2 ye karşıyım çünkü o zaman ufak gruplaşmalar can sıkabilir diye düşünüyorum.
kaleiçi mekanları genel olarak sesli gürültülü olduğu için uygun olarak görmedik ama varsa bildiğiniz sessiz sakin toplaşmaya müsait bi'yer önerilere açığız. şubatın 20sine kadar mekan kesinleşir diye sanımsıyorum.

ekleme: oha kelime buldum: (bkz: sanımsamak)
2. ekleme: o kadar güzel değilmiş. sakinim.
evet sevgili zirve ekibi.
uzun zamandır sizi izliyorum.
hareketlenme başlamış ufaktan. git gide kalabalıklaşıyoruz, ne güzel.

mekan konusunda ince eleyip sık dokuyoruz, o yüzden henüz netleşen bir yer yok demek istemiyorum; yalan söylemekten pek haz etmem zira.
sömestr tatilini fırsat bilip, yaldır yaldır gezmekten, zirve için uygun mekan araştırması yapamıyorum.
şaka şaka... öyle olmuş olsa, mekan konusu çözülmüş olur zaten.
neticemi yayıp, evde oturuyorum diye problemi çözemiyoruz aslında.
neyse ki vaktimiz bol, bakılır icabına.

bir de; bu seferki zirve, diğerlerinden farklı olarak, "beş çayı" temalı olmasın.
kişi başına düşen alkol tüketim miktarını yükseltelim biraz.
bir de o açıdan bakalım muhabbetin oluruna.

haydi bakalım, kalın sağlıcakla.
bir sonraki entryde görüşmek üzere.
zirveden sonra beni memleketime kadar bırakacaksan geleceğim sevgili dalavera. işin içinde bu yazar varsa kesinlikle gidilmelidir dediğim zirvedir. *
belirtilen tarihte gerçekleşmesi halinde, yazılı ve görsel medya desteği de benden diyeceğim zirvedir.
orda olamasam da karşimin gidilesi leziz zirvesidir.
kaleiçi gizlibahçe ya da atatürk parkı order cafe bistro arasında seçim yapılması gereken zirvedir.
order cafe: yer mekan olarak çok güzel fiyatlar ortalama diye tahmin ediyorum. zirvenin yapılacağı yer herkesle iç içe değil yani diğer müşterilerle aynı yerde değil ayrı bi yerde. denizi de inceden görmekle birlikte zirve için çok uygun bi'yer.
gizlibahçe: mekan olarak salaştır samimidir sıcaktır üzeri kapalıdır havanın sıcaklığına göre ortada şömine yanar. biraz fazla ses vardır. zirve saatinde de full olacağını tahmin ediyorum. yer ayırtılır sıkıntı yok.

yukarıda yazdığım kriterlere göre mantıklı seçim yapılması gereken zirvedir.
Baya bi yaklaşan zirvedir. Katılmak gerek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar