1. 1.
    toplam 19 yetkilisi olan uludağ sözlük'te gözlemlenen şey.

bir sürü çöp entry var, bunları insanlar gammazlıyor, gammazlanan entryler arasında sözlüğü/yazarı yasal yönden zor durumda bırakacak, sıkıntı yaratacak(gg olacak) entry/başlıklar var.

ama günlerdir gammazlanan entryler olduğu gibi duruyor.

3 yetkilinin onayladığı gammazlanmış entry siliniyor. yapacağınız şey basit.
    gammazlanan entrye onay vermek, ya da red vermek.

19 kişisiniz. tam 19...
    3'erli gruplara bölünseniz 6 grup yapar. 6 grup yetkili 6 moderatör demektir.

alkolik oldum yapıyor bir şeyler, kedilerinbabası da gelince "hah tamam" dedim. 2 yetkili sürekli onaylar.
    işin gerçeği her ne kadar birbirimizden hoşlanmasak da essy'den de umudum vardı.

ama bakıyorum 1 haftadır silinen entry sayısı sadece 3 tane.
    şimdi hangisine sorsak "valla ben onaylıyorum, diğerleri yatıyor" cevabını verir.

sevgili yetkililer, maaşlar yatmıyorsa söyleyin biz el atalım 3-5 aramızda toplayalım.

lütfen işinizi yapın.
    17 -5 ... tengir budun
  2. 2.
    özellikle hakaret entry'leri konusunda iyice göze batan durum. bir hafta sonra silseniz ne olacak? bir hafta o müptezel hakaretler tabela gibi duruyor sözlükte, hakaret mağduru hakkında olumsuz izlenimlere yol açıyor.
    2 ... usualsuspects
  3. 3.
    bazen çok kolay siliyorlar...

mesela benim sevim tanürek'le ilgili olarak girdiğim entarilerin çoğu silinmiş.
    4 -1 ... arbutus unedo
  4. 4.
    Çözümü basit. Zall efendi Entry başına yetkiliye 25 kuruş ödesin. Çöp entry kalmaz.
    3 ... estrella damm
  5. 5.
    atatürk, atatürkçü vatandaşlar, chp ve o sıra hedef tahtasına kimi koymuşlarsa yardıran ak troll'leri cesaretlendiren durum. küfürlü entry şikayetine dönmezler, aksine cevaben küfretmek durumunda kalan yazarı çaylak ya da silik yaparlar bunlar dururken. üç beş tane atatürk ve vatan millet düşmanı piç var, bütün sözlüğü terörize ediyorlar.
    5 -1 ... o halde umabilir miyim
  6. 6.
    3 yetkili bir araya gelip bir entry silememek
    Moderatör Çalışıyor hadi oradan.
    2 -2 ... o rus bu rus
  7. 7.
    defalarca gammazladığımız entryler neredeyse 3 haftadır yetkili bekliyor.

duyarlı olmalarını rica ediyoruz.
    3 ... noxeca
  8. 8.
    (bkz: gızım çünkü çalışıyea)
    2 -1 ... lagavulinvebazlama
  9. 9.
    Kedilerinbabası adamdır.
    Diğerlerine güvenmiyorum.

Edit: kafama sopayla vurdular essy de adamdır.
    Adamın dibidir.
    Ama aslında kadındır.
    Ve lakin candır.
    Öyle bir şeyler işte ne bilim.
    3 -1 ... baybolla
  10. 10.
    “6 elle bir siki doğrultamıyorsunuz sikecem yapacağınız işi” cümlesinin bir hayli yumuşatılmış hali bu.

Ben sözlükte bu yetkili olayına karşıyım aga. Yeterince gammaz var zaten.

gammazlanan entryi sırf bu işlerle ilgilenmesi için tayin edilecek bir modun takip etmesi lazım.

Mod dediğinin işi karı kız kovalamak, oturduğu yerden göt büyütmek değil.

Çalışın aga biraz. Ne o öyle ali babanın çiftliği gibi herkes eli sikinde entryi giriyor.
    3 -1 ... frekans