bugün

fön, tarak, jöle, ayna kullanmak gerekmez.
uzun saç iyidir iyi.
erkekteki testesteron seviyesini dışarıya olduğundan fazla gösterebilitesi yüksek şekil, şemal. kiminde at hırsızı gibi dururken kiminde gerçekten erkeksi ve hoş duran stil, tarz.
erkeğin erkeksiliğine, erkeklik ve delikanlılık katan ikilidir.

(bkz: michael scofield)
bronz bir ten ve düzgün bir burunla 'işte budur' olan ikili.
muhtesem ikili.bir erkegi seksi yapan ikilidir ayni zamanda.dehset derecede sevdigim erkek tipi.
bazı erkeklere harbiden yakışan saçtır.
bazı erkeklere ise harbiden hiç yakışmayan saçtır.
şahsım adına yakışıp yakışmaması umrumda olmayan saç modelidir. yazın model yapacağım diye abidik gubidik saç stilleri ile uğraşacağıma, 3 numaraya vurdururum rahat ederim mantığındayım çünkü. arada böyle senelik izin denk gelirse, kirli sakalla tamamlama şansımız oluyor iş zamanı imkanı yok maalesef. ayrıca yakışana da yakışıyor ciddi ciddi...
fazla "default" tur.
herkese yakışmaz tabi ama genel olarak karizmatik gösteren saç ve sakal ikilisidir.
kulakta birde küpe varsa al sana quaresma.
biraz daha toplu kafalarda iyi görünür ama zayıf ve kafanız uzun ise pek de güzel olmaz 3 değil de 4 5 falan ancak kurtarır.
yapmam durumunda beni kat kat daha yakışıklı yapacak olan ve her tarafımın dişiler tarafından sarılmasına neden olacak ikilidir. ancak yapamıyorum sözlük ; yaz okulum var. kafamı okula odaklamalıyım.
küpeyide eklersek farklı bir üçleme olabilir.
yaban modeli en güzelidir saç sakal salınır karizma tavan yapar.
3 numara olmasa da kısa saç her daim erkeğe yakışır, Ha kirli sakal? valla bana göre erkeği hayvandan ayıran yegane özelliği suratındaki kılları kesip insana benzeyebilme yetisidir. Lakin bayanlar genelde evrimsel olarak hala hayvansı baskınlık özelliklerine dikkat ettikleri için kıl tüy bunları sevmektedirler. Lakin en azından ben hergün traş olan asker mustafa kemal'in çocuğuyum (diğerleri değil demedim yanlış anlaşılmasın ben mustafa kemal'in bu yönünü de örnek alıyorum)

ek: hayvan gibi yoğun sakallarım yok olsa belki tembellik yapıp o yoğun sakalları jiletlemeye üşenirdim.
herkese yakışmayan ikilidir.
en güzel örneği onu tanıdım tanıyalı hep aynı olan sevdiceğimde olan model. caps diyenlere yok diyorum katil olmak istemiyorum. *
aslında erkekler için bulunmaz nimettir. bakımı kolay olduğundan kısa saç , traş olmak sıfatımızı eskittiğinden kirli sakal karizmatikliğin arkasına sığınılarak bir akım haline gelmiştir. baktık ki kızlarından hoşuna gidiyor. koyuverdik gitsin.
saçlarının döküdüğünü çaktırmamak ve yeniden toparlanmasını sağlamak için kısa kesitirip sakallada bunu örtpas etme hali.. bendenizde aynı durumdayım arkadaşlar alınmasın...
bu ikili ve üstüne bir de esmerse tadından yenmez...
bu moda sayesinde herkes tipini cem gariboğlu'na benzetti. hem yakışır, hem korkutur.
denemeye kalkıp kafamı götüme benzettiğim tarzdır.
(bkz: ben bende tutunamadım)
yıllar önce yaptığım rahatlığı nedeniyle bağımlılık yapan ikilidir, karizmatiktir.şimdi uzun saçlarıma kıyamıyorum ayrı mesele...*