bugün

Oyların yeniden sayımına karar verildiği andan itibaren chp'lileri saran göt korkusudur.

O kadar hileyle hurdayla nereye kadar gidebileceğinizi sanıyordunuz? Bu ülkenin başbakanlığını ve meclis başkanlığı yapmış bir adam dururken kim adını bile yeni öğrendiği bir adama bu kadar oy verebilir? Bariz bir şekilde seçimi katakulliye getirmişler.

Neyse ki foyanız gün yüzüne çıkıyor.
göt korkusu akape ye mahsustur. adamların yolsuzlukları ortaya çıkmasın diye adliye binasında bütün gece evrak yaktı herifler.

seçimden sonra oy sayıp, aaaa meğer binali 500 bin oy fazla almış dersen, esas hileyi sen yaptığın için dünya sana götüyle güler.

neyse, halimiz vaktimiz yerinde. iş döner ekmek konusuysa, yolunuz buralara düşerse ben ısmarlarım size döner ekmek. öyle ucuz ucuz mızıklanmayın. kaybettiniz. kabul edin.

gidin kendinize aktrollükten başka bi iş bulun, çalışın ekmeğinizi taştan çıkarın. aktroll sanallığı zaten boktan bi işti, bigün nasılsa bitecekti. keşke ona bu kadar bel bağlamayaydınız, şimdi bu aktroll panik havasını görünce harbiden üzülüyorum.

seçim yan etki olarak tabii, birilerinin ekmek kapısını kapatıyo.
Kim sandıkta hile yapıldı diyorsa o seçimi kaybedendir Bekir Bozdağ 5 Mart.
görsel
görsel
kimsenin tutuştuğu falan yok sevgili çomar kardeşim bu arada; ben CHP'li de değilim, ancak ülkede öyle bir atmosfer yarattınız ki bütün muhalefet sizin def olmanızı istiyor.
yani yenildiniz, rakibinize çamur atmayı bırakın yenilgiyi kabul edin. siyaset tarihine yeniligi kabul eden onurlu hırsızlar olarak geçin.