bugün

1-2 real madrid.
Casemiro.
1-3 real madrid.
Ronaldo.
Buffon bi top tut be kardeşim.
Real Madrid 3-2 Juventus'u yener.

At fava bekle.

Edit: 4-1 bitti, olsun. Tebrikler Real Madrid!
Biz ne maçlar çevirdik. Sakın inancınızı yitirmeyin. Çizmeyi sokucaz merak etmeyin.
Maç bitince yatacaktım, erkenden bittiği iyi oldu.
görsel
Real balı iş başında maçı. Buffon abimizin çıkartacağı iki gol de defanstan sekince gol oldu!

Pü şansını kısmetini senin ya! Bitsin şu la liga dominasyonu! Saldır juve!
Kalmış 15 dakika Juve'nin hala defans yapmaya çalıştığı maç. Adam gibi yapabilseler keşke, kanattan çok fena gelmeye devam ediyor Real. Biraz risk alsa keşke. Yoksa 4ü de yer 5i de.
Üzüldüğüm maçtır.

Edit: Dybala da bugün büyük hayal kırıklığıydı.
Buffon yaşın gelmiş 39'a artık senin top işlerini bırakıp gelip Twitter'da karı kovalaman gerekiyor.
https://pbs.twimg.com/media/DBbCdWMXgAA5rTa.jpg
Bu juventus hiç çalışmamış dersine. Sen barça'yı yeniyorsun barça real'i real de seni. ispanyollara 3-1 yenilmedin mi sen finalde? Yazıklar olsun sana juventus.
Ramos tam bir troll ya.
Messî, şu anda Mustafa Pektemek'i arayıp sen daha büyük futbolcusun Ronaldo'dan, bakma artiste diyordur.
4-1 biten mactir.
Juventus'un yine finalde kaybettiği maç.
Icimizden gectiler matmazel..

görsel
gene şam pi yon !
barcelona kürtleri kuduruyodur şimdi.
Juvenin gönüllerin şampiyonu, Sergio Ramosun çingeneler kralı olmaya devam ettiği maçtır.
Marcelo, Kroos, Modric futbolu güzelleştiren üçlü..
hoca farkıyla real aldı.
Saha kenarındaki Zidane'in gözlerinin ışıltısından aslında o yeşil sahada olmayı istediğini görebiliyorsunuz. Gelmiş geçmiş en iyi oyuncu Maradona ile beraber sensin birader.
zidane çözmüş işi. önde müthiş bir hücum hattım var. arkalarına casemiro ramos varane gibi 3 stoperi yapıştırayım gol yemeyeyim nasılsa atarım deyip işi rahatça götürüyor. bu taktikle real madrid'in bileği kolay kolay bükülmez.

tabii barça saçma sapan transferleri bırakıp iniestanın yanına m.özil tarzı bi partner bulup beklerini kaliteliştirebililirse vede sağlam bir stoper bulursa işler değişir.

12 senedir maç izliyorum ben buffon gibi bir kaleci görmedim. hep casillasa falan daha iyi denildi alakası yok. gerçekten yazık oldu buffon'a. onun gibi bir kalecinin 5-6 tane şampiyonlar ligi kupası olması lazım.
Dybala kral len mq
chielini 300 yoru len aq
bufun panter lan mq
bonuci duvar len mq.