bugün

Avrupa'nin en büyüğü ve emsallerine göre küresel ısınma konusunda en duyarlı havalimanı olacağı iddaa edilen, başta almanya olmak üzere bir çok devlet ve türkiye içindeki "istemezyük" takımı tarafından sürekli dezenformasyona mazur bırakılmış devasa proje....
mazur değil maruz. 3 havalimanı değil 3. havalimanı; iddaa değil iddia. Dört nokta diye bir şey yok noktalama işaretlerinde.

Lan bir satır yazı yazdın, neredeyse sana bilgisayarı yasaklayacaklar.

Şu aktrolleri en basidinden bir okuma yazma sınavından bari geçirin ondan sonra sözlüğe salın, off...

edit: uyarı dediğin şeyleri ilkokul üçüncü sınıf öğrencileri bile biliyor; sen hala dikkate alacağım, Türkçeye hakimlik diye kerkenezlen.

troll de elli kere yazılmış çizilmiş şeyleri bıkmadan usanmadan, kırık dökük türkçelerle, fikirlerle tabansız şekilde savunanlara, maaşlı kalemlere deniyor. Her şeyden önce yüz tane üçüncü havalimanı başlığı var burada şimdiye kadar açılmış.
Madem tükçe ye bu kadar hakimsin troll ne demek lan? Ama uyarilarini dikkate alıcam mal!
Maaşlı kalem mi? Benim bir yerden ek
gelirim var da benim mi haberim yok? Evet yalnış yapmışim ve ben bu uyarını dikkate almiyim mi anlamadım? Siz de bir tuhafsiniz amk ne emmeye ne gömmeye ulan yalnisimizdan ders de mi çıkarmayalim. Öğrenmeniny yaşı yok misal senin gibilerin muhalif olabilmek adına en ince detayları bile incelediğini bak yeni öğreniyorum sığır!
(bkz: yürüyen felaket)

okuma yazmayı tesadüfen öğrenmeyi başarmış tiplerin övünç duyduğu proje.
ağaç ve doğa katliamıdır.
bitse de rahatlasak, en azından halkın malı olarak kalacak. 25 yıl sonra *