bugün

herkese tavsiye ediyorum..
ne kadar katılımcı o kadar ölüm demek, kurtuluş demek..
bi bitin lütfen..

bir diyet..
3 gunde 5 kılo , 2 gunde en kotu 7 kilo olarak doner ve kesinlikle o 5 kilonun en az 4 u kasdan gider .
Uc gunde bes kilo vermeye degecek hicbir sey yok. Yapmayin etmeyin arkadaslar. Saglikli olmak iyi de bu sekilde degil.

Uc gunde bes kilo vermeye degecek guzel bir kadin, yakisikli bir erkek, sahane bir kiyafet yok. Aman.
50 kiloluk bir kişi tarafından bir ay boyunca düzenli olarak uygulandığında radyoaktif maddeler gibi tamamen yok olmanıza imkan veren diyet.
3 günde 5 kilo vermek çok fazla sağlıksızdır. Bağışıklık sisteminizi çökertir, hastalıklara davetiye çıkartırsınız.
Diyetle 3 günde 5 kilo vermek bir kere imkansızdır.
Günde 1.670 gram gibi bir yağ kaybı söz konusu.
Değil patates ve yoğurt yemek, sadece nefes alıp versen bile günde 1.5 kilo nah verirsin.
2 ay haftanın 5 günü sporla 6 kilo veren ben şu an ağlıyorum. bi siz akıllısınız değil mi ? kaslar yerinde kalsın ben yağ yakacağım diyorsanız beni takip edin gençler.
tereyağlı çay için misler gibi.
(bkz: giyotin)

saniyesinde 7 kilo.
5 kilo vermenin de diyeti mi olur, un tuz şeker yağı kes, sağlıklı yiyeceklere yönel ve düzenli beslen, her gün 1 saat tempolu yürüyüş yapsan zaten verirsin.
3 GÜNDE ÖLDÜREN DiYET OLMASIN O. :-)
La patates selülit yapar yemeyin.

Yalan diyettir. 20 kilo olarak geri gelecektir.
üç gün boyunca sadece su ile beslenmek. denemeyin bile. bağırsakların zamına zamklarsınız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar