bugün

pratik erkektir vesselam. bir saat on dakika gidegele "tek rakibim tcdd" mesajları vermek(hele ki de yaz aylarında) pek akıl işi değil azizim.
hiç başlamasın ,yok soyun yok ısınma turları. git 31 çek bence.
Bir hayli zamandır boşalmıyorsa normal değil mi? Siz size gelince hemen tuvalete girip boşalıp sonra sekste geç boşalan erkeklere bakıp aldanmayın kızlar.
Dusman basina.
tabii ki sen, ben değildir; hep başkalarıdır.
değilimdir hatta tam tersiyimdir. matürbasyon tekniğiyle alakalıdır.*
Kegel egzersizi önerdiğim erkektir.

Sık bırak,sık bırak, ha benim koçuma... *
Kadını daha önce boşalttığı sürece idealdir. Sürenin de boyutun da önemi yok. Kadına verilen önemin değeri var. Ve bunu asla anlamayacaklar. Senelerce boyut muhabbeti ve süre muhabbeti yapıldı, yapılacak. Bir kadını 2 saat aralıksız yaran, tahriş eden adam erkek sayılacak. Ve ben dinlere göre bu kıt akıllı türden daha aşağıdayım.

Lanet olsun tanrılara...
orgazm olamayan hatunlar basmis sikayeti.

hemcinslerinizin bagzilari 3 dakikada 7-10 defa gelebiliyolar. 3 dakika yeter de artar bile pek cok seye.
ne şekilde hangi süratle yapıldığına bağlı.
ön sevişme olmadan bodoslama dalarsan 3 dakika çok kısadır.
baktın finish bayrağı görünüyor dur ve pozisyon değiştir bu sana biraz daha süre kazandıracaktır.
bu şekilde 5/6 pozisyon değiştirebilirsin, buda cinsellik süreni 20 dakikaya kadar uzatabilir.
eğer bu dediklerim'de olmuyor mu ? git eczaneye extra zaman spreyi iste.
hızı ayarlayıp süreyi uzatması gerekir.
sık sık pozisyon değiştirebilir. yine de olmuyorsa seks öncesi mastürbasyon yapabilir.
Dusundurucu bir baslik uzun sureli olsa bir dert kisa olsa bir dert acaip yahu ..
görsel
3 dakikada boşalan erkeğin çocuğu böyle oluyor demek ki. Yazık işi zordur. Evet.
hızlı garsondur. o kadar boşu 3 dakikada toplamak helal olsun. evet.
çaycı hüseyindir. evet.
ikinci için acele ediyordur.
Bi hışımla içeri girdim ama güzel feyk attın kardeş. Sabah akşam bunları mı düşünüyorsun. Dedirtti.
işini iyi yapan erkektir. Kafede ayın elemanı seçilir. Evet.
3 dakika duhul gerçekleştikten sonra hesaplanıyorsa yine de çok kötü sayılmaz.
Hızına kimse yetişemez. Evet.
daha fazlası yara yapar.
görsel