bugün

(#12830241) numaralı entrysi ile yine kendinden iğrendirmeyi başarmış yazar. *
(#12830241) insan insana yapmaz bunu.
3 a dakide çocuğa aşıkmış.. çocuk aynur a giderken 3 a dakide çocuğa gelmiş. buyrun cenaze namazına.
(bkz: #12846486)

(bkz: adam yaa adam yaa)
nickini her gördüğümde beni okul yıllarıma götüren yazar...
sadece benimle mesajlaşan yazar.

* hayvanlarla ilgili müthiş bilgiler verir. balık dediğim an hafızalarından, kaplumbağa dediğimde uykularından, karınca dediğimde tatilleriyle alakalı şeyler yazıyor. hayvansever baya anlaşılan.
* 3b'deki aynur'u unutamamış ayrıca.
* uykusu geldiğinde hemencik sözlükten çıkıp koşarak yatağına gider. ertesi gün netim koptu der. * *

saçma salak mesaj ve entrylerden sonra gelen edit: adamın iletisinde ''sadece seninle mesajlaşıyorum'' yazıyor. ondan dedik böyle!
aslında iyi adam. valla bak.
diğer sözlüğü boşlayan yazar.
takma adı ile güldüren yazardır.
(bkz: allah belanı vermesin)
Sabah sabah derse gitmeden önce keyfimi yerine getiren bir nicke sahip ve dersten gelir gelmez yazdıklarını da okuyacağım yazardır kendileri.
ileride 3d de ki teknolojiye aşık olup, aynuru unutacak çocukla aynıdır.
manyak yazardır. harbi manyak oç ya hahaa niki de güzel..
askerden hoşgelmiş yazardır. geldiği gibi askerlikle ilgili saçma sapan başlıklar açmaya başlamış yazar.
entrylerini okumam bilmem de, ama nickini her zaman sevmiş hatta kıskanmışımdır. zira ben de buna uygun 1 a daki asya ya asik çocuk diye bir nick alacaktım da yediremedim kendime ulan daha 1. sınıfta aşk acısı çekmiş ameleler var taşağına alet olmamak için. neyse yahu! askerdeymiş şafak da doğan güneş olmuş. hoşgelmiş. nickini görüp görüp gülümseyeceğim yegane kişi.*
gecenin bu saatinde nickiyle inceden bir tebessüme yol açmıştır.
seviyorsa gidip konuşması gereken yazar.
Sevgilisi olan adamdır.

Ama kız ha.
çaylak olduktan sonra bir kişinin bile, "bir şeyin var mı? bir yerinde ağrın sancın var mı?" dememesine içerleyen yazar.

--spoiler--
ulan o kadarlık mesaimiz var nereye gidiyorsun? der insan.
--spoiler--
*
ikoit'in dağıttığı yazar..
veli sen misin açık konuş.
Seri artıcısı olduğum yazar kişisidir.
nicki yüzümde tebessüm yaratan yazar. anasınıfımda platonik olduğum çocuğu hatırladım bi an. ahah.
yardımsever kardeşimdir.
ben teletabiyim. cinsiyetim yok benim cevabını verdiğim sekizinci nesil.
bana hanım demişin güzel kardeşim alındım yani ağlarım bak şimdi kafam güzel zaten demek istediğim naçizane yazar.