bugün

bu maçta cimbom'umun hakkı yine yenilmiştir.
Spikerinin Emre Tilev olduğu maçtır. Daha ilk dakikadan Rijkaard'a raykard diyerek yarmıştır.
20. dakika itibarı ile iyi aile çocukluğu kokularının gelmeye başladığı maç.
nonda nın götüyle topu ötürmesi sebebiyle golün iptal olduğu maç.
sövmek için aradığım fakat orospu çocuklarının açmadığı, kıçına kaşık sokarak açabildiğim kanalda 1 milyon karıncayla izleyebildiğim maç.

not: bundan sonra star tv izleyenin ta anasını.
golün ofsayt olduğu maç... Shabani nonda'nın kıç pasıyla buluşan 2 m ofsayt durumundaki mustafa sarp aşırtma vuruş ile topu ağlarla buluşturmuştur ancak, ofsayttır yani...

Galatasaray'ımızın çakacağı maçtır. inşallah.

Not: Fenerbahçe'liyim, ve GS eğer yenilirsen...
Spiker hakem icin babadan torpilli demistir *
bu ibneleri sikmek farz oldu diye sayıkladığım maç olmuştur an itibari ile.

zaten gıcığım yunanlara daha da gıcık oldum. hatta içimizdeki yunanlara da.
Belli ki hakem bu maci GS aleyhine bitirmek icin ugras veriyor.
kesinlikle yunan takımı ile değil hakem ile yapılan maçtır. adam ne yapsak iptal ediyor lan.
uzun zamandır duyamadığımız daddy cool'u duymayı beklediğimiz maç.
Arda sen nasil futbolcusun yav dedirten mactir. Spiker Turkiye'nin Messi'si demistir kendisine.
izlemediğim ama arkadaşımın gökhan zan sakatlandı diye msn'den mesaj yazmasıyla haldun üstünel'e bir kez daha teşekkür etmemi sağlayan olayın gerçekleştiği maç.
(bkz: matteo ferrari)

biz türküz,
ülke puanı için değil,
gögüslerdeki ay ve yıldız için yurdum takımını destekleriz.
başarılar galatasaray.
neden mor beyaz forma diye sorduğum maçtır.
star tv şifresiz yayına geçmiştir an itibariyle , sanırım ilk yarı sonu diye bi güzellik yaptılar.
hakemin açık bariz ve net bir şekilde takdir haklarını pana lehine kullandığı maç olmaktadır. ha arda da pana defansını sikertiyor o ayrı...
sanırım elano oynuyor,yani yeni duydum 44. dakikada felan,ben yedek sanıyordum.
anladığım kadarıyla panathinaikoslular bizim sarbi'yi savunmuyorlar. yani üstüne gidip basmıyolar. ahaha adamlar 2 dakikada çözdüler bizim elemanı, bizse şaban'ın gidişinden sonra "fetocu kontenjanı boşalmasın" diye olsa gerek, yıllardır banko oynatıyoruz, üstüne bi de duran topları falan kullandırıyoruz.

yav şaka maka bu kadar teknik yoksunu, bu kadar çok pozisyon alma hatası ve top kaybı yapan bi insan evladı (hem de bunca zaman) nasıl oynar lan koskoca gs'de, aklım almıyor yahu.
mehmet topalin yine eski formuna kavustugunu gördüyümüz karsilasma.
mustafa sarp gol attı. ofsayt olm derken bi baktım bildiğin galatasaraylılar seviniyor tabelaya 1-0 yazıyordu. gittim bir elimi yüzümü yıkadım zira mustafa sarp aşırtma golü atmıştı. döndüğümde hepsinin bir rüya olduğunu anladım çünkü skor hala daha 0-0 idi.

beni bir an paralel evrene götürdü bu gol. he geri geldim yine o ayrı.

edit: derken mustafa sarp bir gol daha attı ikinci yarı. taca giden topu kaleye yuvarlayan gilberto sağolsun.
star tv'ye rahmet okutan maçtır. tüm türkiye hep bir ağızdan...
ilk yarıda elano brezilya milli takımında yaptıgı asistin aynısını yapmıstır. golle sonuclanmamasının sebebi brezilya'da nilmar'a yapmıstı asisti burada nonda'ya.
anneannemle girdiğimiz bir diyalog...

anneanne : aaa hani 1-0 dı nooldu şimdi?
izmirli ispanyol : hakem iptal etti.
anneanne : neden?
izmirli ispanyol : ofsaytmış.
anneanne : allah'ın cezaları.

uzun zamandır böyle gülmemiştim yaa. yok bide nedenini neden soruyosa *
maça gelirsek, oyundan memnun olmakla beraber iki sıfır alırız gibime geliyor.

ardanın hareketler de iyiydi bu arada.

sabri o nasıl ortaydı be öyle, helal olsun.

elano bas bas bağırıyosun keita gel benim yerime oyuna gir diye.
buyrun ilk yarının özeti.

görsel

allah belanı versin star tv. telefonları açmayan müşteri hizmetlerinizin de ta amk. ulan dinden imandan çıkardınız. ben böyle uydu sisteminin de ta amk. en iyisi diye sunny satan oç. da alsın nasibini. ulan banane avrupa'dakiler izlemesin diye şifre koyuyorsanız. buradan uğur dündar'a kadar sallıyorum. ictimai tv yöneticileri, sizin de... bis şifresiymiş, onun da, hepinizin amk.

--spoiler--

Alo Star Hattı:
0 (212) 478 07 87
Star TV ile ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi
0 (212) 478 07 87 Alo Star Hattı'na yöneltebilirsiniz...
Star TV
Doğan Tv Center
34204/Bağcılar / istanbul
Telefon : (212) 413 50 00

--spoiler--
uzun zamandır görmek istediğimiz arda'yı nihayet yavaş yavaş gördüğümüz maçtır an itibariyle.

bir gol at da bi entry daha yazdır be arda.

edit budut: niye eksilediniz olm atamadı ama iyi oynadı kanımca.
güncel Önemli Başlıklar