bugün

6 sayfa mesaj atılan kızın 'bu yazar özel mesaj alımına kapalı' uyarısı vermesi neticesinde 'bari o mesaj atsın' diyerek arka arkaya 291 kez açık oylanmasına rağmen dönüp bir mesaj atmamasıdır.

(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
Saygidan bari bir mesajla karsilik vereydi ayip etmis hanim kizimiz.
Açık oynamak herzaman iyi sonuç vermiyor.
Geri çekil bırak o üzerine gelsin.
Kontradan yapıştır.
görsel
beyler 500 küsür açık oylamışlığım var üstüme gelmeyin oylarım ha.
Bare takip et allahsiz.
beğeniler en son beğendiğini belli etmek içindi, bu icadı kim çıkarttı hala anlamış değilim.
Nezaket kurallarından bihaber olduğunu gösteren kızın yaptığı kabul edilemez davranış.
görsel
bir (bkz: 89 açık oy veren kızın aktroll olduğunu görmek) kadar acı değildir.
Belirsizlikten hoşlanmıyordur. 300 olsa atardı.

(bkz: küsüratlı sayının gerçekçiliği)
Özel mesaj alımı kapalı olduğundan ulaşabilmek için 291 kez açık oylanan kızın nezaketen de olsa bi mesaj atmaması...

Napalım nickaltınızı ablukaya mı alalım?

(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
açık oyladığınızda bir karşılık mı bekliyorsunuz ki? ben açık oylayan arkadaşlara içimden teşekkür edip gülümsüyorum bazen de vaktim var ise entrylerine bakıyorum, bu. açık oylamak "entrynizi çok beğendim belirtmek istedim" demek değil mi? farklı beklentileriniz için farklı sosyal mecralar var arkadaşlar. gidin facebookta birilerini dürtün lütfen.
neden 291 hiç sordun mu?
ayrıca ağır işsizlik ve travmatik bir durum.
geçmiş olsun.
başkasını seviyor.
niye 300 değil diye hayatı sorguluyordur.
291 bi şey değilde 550 den sonra bi kızıyorlar yeter artık telin şarjı bitti diye.
camekana ekmek banmak gibidir.
var olduğunu bileceksiniz ancak ulaşamayacaksınız.
Banmaya devam hornyler!
Kızın nezaketen uzak, bir teşekkürü bile çok gören yapıya sahip kaba saba bir tip olduğuna işarettir.

Ayıp len size.
Birisi beni 291 kez açık oylasa hesabı bile silebilirim.
Sapık mıdır nedir?

En asil duyguların kızı mıdır bilmem ama bu tip ile muhattap olmadıgından mesaj atmayarak en akıllısını yapmıştır.
Artık beğenme diyordur belki. Devam edilirse yüzsüzlük tavan yapıp yan cepheye mantolama bile yapılabilir belki.