bugün

evet efendim başıma yeni gelen durumdur

durun sakın sübyancı filan demeyin kızla tanışmamız ofis çıkışında yaptığı el kol hareketi ile başlamıştır. detaylar önemli değil hafta sonu buluştuk istinyeye doğru yola çıktık kız benin yaşadığım hayatın iki katını yaşamış anlattıkları doğrultusunda bira içelim dedi aldım 2 bira dan sonra en son çıktığının 32 yaşında olduğunu ve kıskançlık krizi nedeni ile ayrıldıklarını anlattı tabi daha neler neler sonuç kız değil ama ben riske giremedim yaşı küçük olduğundan sonra ne mi oldu yol verdim.

nerden nereye gidiyoruz efendim.
(bkz: öyle bir geçer zaman ki soner)
(bkz: pedofili)
yol vermek derken.
(bkz: yolun hakkını verdim)
velisi olmaktır...
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)

(bkz: hasiktir lan)

tanım : ayıptır.
yani şimdi illa diyorsun ki 40 ı bul.
sapıklıktır,sübyancılıktır. buna rağmen; günümüzdeki kızların bazı egoları yüzünden böyle işlere kalkışıp sonunda mağdur duruma düştükleri ve bu durumdan dolayı olayın kimi zaman intihar kimi zaman da psikolojik travmalara neden olduğu durumdur.
bugün (bkz: sübyancı)
3 yıl sonra (bkz: başarı)
16 yaşındaki kız azgın 29 yaşındaki de yaşıtlarına göre biraz pısırık falansa olur öyle şeyler. 29 yaşında hiçbir adam mecbur kalmadıkça öyle bir iş yapmaz. yalnız erkekler de sonraki dönemlerde 50-55 yaşlarında hızlı bir araba alıp 30 yıllık eşi boşayıp 30 yaşlarında taş gibi bi hatunla beraber olmak gibi bir durum olabilir. ama bu, 30 yaşlarında olmaz. çünkü 16 yaşındaki kız azgın mazgınsa bile daha "çocuktur"...yataktan anlamaz, sohbetten anlamaz...onun yerine pop müzikçilerin şarkılarını bağıra bağıra söylemeyi marifet sanar... bu durum 30 yaşinda birisi için hiç de öyle cazip bir durum diildir...ta ki sen kendi yaşıtlarınla muhabbet edemeyecek bir durumdaysan, o zaman başkadır.
Ne paylaşacaklardır ki bu iki insan.
+Ahmet yhaaaaaa yeni bir film çıkmış,gidelimmi?Ona gitmiyorsak Berkecan'ın doğumgününe gidelimmi?yhaaaaaaa..
29+16=45
6-1=5
45-5= 40 yapar.

Düzeltme: farklı yollardan da ulaşabilirsiniz. Ancak ben bu şekilde buldum.
(bkz: sozlugu ani defteri olarak kullanmak)
(bkz: anladik 29 yasindasin)
(bkz: bu hikayedeki mal oymus)
sorun kızda mıdır çocukta mıdır anlamadığım durum.
sapıklıktır,sübyancılıktır. buna rağmen; günümüzdeki kızların bazı egoları yüzünden böyle işlere kalkışıp sonunda mağdur duruma düştükleri ve bu durumdan dolayı olayın kimi zaman intihar kimi zaman da psikolojik travmalara neden olduğu durumdur.
adam haklı beyler
ortada ilişki yok zaten.
kızı sandalyeye oturtup ayaklarının yere değmesi üzerine kriterlerini düzenlemiş edamdır.
(bkz: abi bana bira al)
önemli olan beyin olgunluğudur gibi saçma bir sözle kendini savunan insandır.

16 yaşında daha , eve gidince üstünü değiştirip voleybol oynamayı düşünür.
29 yaşında 16 *yaşında 3 *yaşında 5 yaşında aynıdır.

not: yıldızlı olanlar ''aşağı'' olmayanlar ''yukarı'' anlam içermektedir.
(bkz: sıçtın mavisi)
arkadaşlar yanlış anlaşılmasın birşey yok aramızda.
+ koçum 14-15 i ver.
- abi 16 lık da var, gerçi 32 lik dururken nabıcan di mi,ayıp.sübyancı derler şerefsizim.
+ ingiliz anahtarını ver kırıcam kafanı.
- bu başlık beni del'eyledi.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
(bkz: cevabını içinde barındıran soru)

norospuya bir gün birisi(müşterisi) sormuş; "sen bu yola nasıl düştün?" diye.
norospuda demişki; ".... gibilerin yüzünden!".

artık nokta nokta ile gösterilen yere bir özne yazarsınız.
(bkz: sübyancı)