bugün

konyasporun durumunun iyi olmadığı için aykut hocanın fenerbahçemize kıyak geçemeyeceği maç. konya yenilince şike demek büyük abestir baştan söylemesi.
cumadan erciyesi yenip merakla sonucunu bekleyeceğimiz maçtır , çok büyük ihtimalle fenerbahçe puan kaybedecektir.
fenerbahçelilerin puana kesin gözüyle baktığı trabzon ve akhisar maçlarında 5 puan kaybetmesi sonucu önem derecesi artmış maçtır.

öncelikle şu sıralar yeni bir ivme kazanan konya var. stres yaşayan ama iyi futbol oynayan ise fenerbahçe. şimdi, fenerbahçe bu puan kayıpları ve haftaya oynanacak derbi öncesi konya'yı gole boğabilir. aykuT'un sistemini de az çok biliyor arap ismail.

ben diyorum ki, fenerbahçe ne olursa olsun küçük takım değildir, baskı çok yok üzerlerinde. strese ve puan kaybı korkusuna da kapılacaklarını sanmıyorum. ama konya diri çıkarsa, ve aykut biraz hırs yaparsa sürpriz olmayacak bir sonuç da çıkabilir.

galatasaray'lıyım ve temennim fenerin kaybetmesi yönünde. bir de üstüne kadıköy'de olacak bir beraberlik ya da galibiyet (galibiyet demek tek başarıları olan 15 yıllık yenilmeme serisi bozulması demek) fenerbahçe'yi fazlasıyla demoralize, cimbom'u ise şampiyonluk havasına sokacaktır. o nedenle, fenerbahçe bu maçı kazanamaz ve kadıköy'de galatasaray'ı yenemezse herşey biter. bundan sonraki dönem için sadece yarışa dahil olur ama arkadan gelir.

benim tahminim:

konya fener maçı 5-0 da bitebilir, 1-1 de bitebilir. tehlike hissediyorum. temennim konya'nın 2-0 kazanması yönünde tabi.
aykut hocamıza güveniyoruz. bundan önce de galatasaraylılar olarak desteğimiz tamdı.
13/13 de yaparak şanlı konyamızı kümede tutacaktır. biliyorsunuz kendisi afedersiniz 16/17 de yapmıştır daha önce.*
in aykut we trust.
vakti zamanında aykut kocaman ın kendilerine soktuğunu hala çıkartmayanların, maçın oynanmasını dahi beklemeden şaibeli öngördüğü maçtır.
not: torku konyaspor bu sezon itibariyle ligde evinde beşiktaş'a 2-1 galatasaray'a ise 5-0 mağlup oldu.
bana kalırsa fenerbahçe için zor bir maç olacak gibi geliyor. mağlup olacaklarını sanmıyorum ama bu maçta beraberlik sürpriz olmaz.
şaibe kokan maç.
fenerin puan kaybedecegi mac. oynayin konya yenilmeze kafaniz rahat olsun. tabii emenike sow patlama yapip birer ikiser atarlarsa ona karismam.
şöyle son dakikalarda gelen bir karambol golüyle fenerin puan kaybettigini gormek guzel olurdu, oyleki gecen seneden gunumuze onlarca maci boyle aldilar birazda son dakikalarda onlara girsin, icleri acisin insallah.
Fenerbahçe'nin kazanmasının beklendiği maçtır. Akhisar yenilgisi sonrası kaybetme ihtimali çok az. Derbi öncesi böyle bir risk alınamaz

https://www.birebin.com/i...erbahce-mac-sonucu-117007
Fenerbahcemizin 1-2 alacagi mac. Konyadan fazla bir direnc beklemiyorum.
fenerbahçe' mizin;

mert günok
Egemen Korkmaz
Bekir irtegün
Michal Kadlec Gökhan Gönül
Mehmet Topal Raul Meireles
Selçuk Şahin
Moussa Sow
Dirk Kuyt
Emmanuel Emenike

onbiriyle başladığı maç.
Konya nın 1 0 önde olduğu mac. Emenike bey de hiç alakasız pozisyonda penaltı bekliyor an itibariyle ..
Fenerbahçe'nin fark atacağı maç belki de tarihi skor
fenerbahçenin boş kaleye nasıl gol atılamaz üstüne nasıl zorla gol hediye edilir dersi verdiği maçtır 10. dakika itibariyle. gerçi daha erken ama tuhaf bir hava var takımda geleneksel galtasaraya nasıl şampiyonluk zorla verilir havası hissediyorum.
Emenikeyi hala oynatabilen ismail kartal yüzünden izlemediğim maçtır. Bu futboz özürlüsü adamda ne buluyor bu hoca anlamıyorum..
senaryo şu : 5 puan geride derbiye çıkan fenerbahçe 15 yıl sonra sahasında galatasaraya yenilir ve ismail kartal kovulur. tür= fantastik
tam 22 haftadır ilk yarı tek forvet oynayıp küfür yiyen Emenike ikinci yarı sola geçip maç alıyorken şu an yine önde tek oynuyor..
fenerin haşat oldugu mac, konya eziyor su an top koklatmadi, bu fener zor sampiyon olur gibi.
izlenmek istenilen izlenilmeyen maç.
konya karsi karsiya 2. kacirdi.
Cibiliyetini sikim ismail.
dakika 23 fenerbahçe konyayı iştahlandırmaya devam ediyor. trabzon maçı akhisar maçı bu maçın şimdilik gidişatı sinyaller iyi değil belli ki ismail hoca pardon aziz hoca yeterli değil.
Konya yenecek karşılıklı gol olur.
Senin inadını sikiyim amk vizyonsuz cücesi.