bugün

türkcell süper ligin 18. hafta karşılaşması saat 16:00'da hakem vedat yüksel'in yönetiminde oynanacak karşılaşma.
trabzonspor için çok önemli olan bir maç.Yattara uzun süre sonra ilk lig maçında görev alacak.Trabzonspor bu maçı kazanarak moral depolamak ve 2.ci yarıya iyi bir başlangıç yapabilmek için kazanmak zorunda.
uludag sozluk'un ilgisiz kaldığı, turkcell super lig maçı. golsüz beraberlikle bitmiştir. trabzonspor taraftarını kahretmeye devam ederken, kayseri temsilcisi; zorlu bir deplasmandan, en azından bir puan almayı bilmiştir.
0-0 sonlanmış maçtır.yine bir trabzonspor maçında hakemin sayısız sarı kartı verilen bir penaltı ve verilmeyen bir penaltı damgasını vurmuştur.
(bkz: 28 ocak trabzonspor kayserispor maci)
gökhan ünal ın penaltı kaçırdığı maçır. birçok eksiği olan kayserispor galibiyeti kaçıran taraf olmuştur. çok iyi bir maç oldu. hakem vedat yüksel pek formda değildi ve tepki çekti. maçın ilk yarısında da samuel johnson sakatlandı ve yerini kamber arslan a bıraktı. yalnız burada birşeye dikkat çekmek istiyorum, johnson sakatlandı, oyuncu değişikliği için oyunun durması gerekiyordu ancak durmadı, johnson ki sanıyorum diz bağlarında problem vardı buna rağmen cesurca oyunda kaldı kademeye koştu, maçın en güzel anı bu kareydi. birde maraton tribünendeki seyircilerin klasikleşen 'ayağa kalkmayan fenerli olsun' şeklindeki tezahüratları yerini 'ayağa kalkmayan ermeni olsun' deyince tüm stadyum ayağa kalkmış, müthiş bir atmosfer oluşmuştu. * bu kadar eksik bir kayserispor karşısına ibrahim yattara sız çıkmak kadar aptalca bir şeyi sanıyorum ziya doğan dan başkası yapamazdı. bir iki atak dışında trabzonspor un pozisyonu dahi yoktu. ceyhun eriş yada yusuf şimşek transferi şart gibi görünmektedir.
(bkz: ayağa kalkmayan ermeni olsun)