bugün

28 ocak 2007 trabzonspor kayserispor maci

gökhan ünal ın penaltı kaçırdığı maçır. birçok eksiği olan kayserispor galibiyeti kaçıran taraf olmuştur. çok iyi bir maç oldu. hakem vedat yüksel pek formda değildi ve tepki çekti. maçın ilk yarısında da samuel johnson sakatlandı ve yerini kamber arslan a bıraktı. yalnız burada birşeye dikkat çekmek istiyorum, johnson sakatlandı, oyuncu değişikliği için oyunun durması gerekiyordu ancak durmadı, johnson ki sanıyorum diz bağlarında problem vardı buna rağmen cesurca oyunda kaldı kademeye koştu, maçın en güzel anı bu kareydi. birde maraton tribünendeki seyircilerin klasikleşen 'ayağa kalkmayan fenerli olsun' şeklindeki tezahüratları yerini 'ayağa kalkmayan ermeni olsun' deyince tüm stadyum ayağa kalkmış, müthiş bir atmosfer oluşmuştu. * bu kadar eksik bir kayserispor karşısına ibrahim yattara sız çıkmak kadar aptalca bir şeyi sanıyorum ziya doğan dan başkası yapamazdı. bir iki atak dışında trabzonspor un pozisyonu dahi yoktu. ceyhun eriş yada yusuf şimşek transferi şart gibi görünmektedir.