bugün

--spoiler--
başlık parsellemenin ağmuna koymak
--spoiler--
03.00-04.00 arasını iki kere yaşamamıza neden olacak eylem. bir nevi zamanda geriye gitmek işte.
1 saat daha fazla uyumaktır ama 1 saat daha geç okuldan/işten çıkmaktır.
bakanlar kurulu kararıyla artık uygulanmayacak olandır. zira saatlerimiz bu karara göre hep ileride kalacak.
saatlerin: mehter takımı bile 2 ileri 1 geri, ben 1 ileri 1 geri diye tepki göstereceği durum.
saat 03.00 ile 04.00 arasını iki kere yaşama sebebidir.

Diyelim ki 03.45'te entry yazdınız, saatler geri alındı ve aynı gün 03.15'te bu entryi editlediniz. Edit saati ne yazacak acaba?

Tamam boş bir soru olabilir ama daha önce de sorulmasına rağmen cevap verecek yetkili bir abi çıkmadı malesef. Kaçırmazsak zamanı gelince deneriz artık.
29 Ekim Cumhuriyet bayramı olduğundan törenlerin aksamaması için ertelenebilecek uygulama...
işe, okula, kursa , antrenmana , buluşmaya , toplantıya vs. geç kalmak.
yine sen yine parsellenmiş bir başlık.

(bkz: moscow dream)

moscow dream in parsellediği 1 000 000 başlık bulabilirim.
(bkz: yaklaştı gene tipini siktigim)
insan metabolizmasına son derece zararlı olan uygulamadır.
saatimi 04:00 e kurup kalkıp bir saat geri almama sebep olacak uygulamadır.
askerlik yapanlar için şafağı 1 saat uzatacak olay.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
1 alex değildir. Pardon lan o burada değildi. *
o değil de kafamı karıştıran 11 de otobüsüm var ama saatler alınmadan önce kesilmişti bilet. şimdi ben eski saate göre mi binecem yeni saate göre mi?
her yıl iptal edilen ama yine her yıl tekrarlanan durumdur. Ulan yeter artık istemiyorum erken gece olmasını. Hayır yani gece ile problemim yok ama en azından işten çıkınca güneşin batışını seyretmek istiyor insan.
zamanda kırılma olmasın diye geri almadan önce 03:00-04:00 saatleri arasında ne yaptıysam geri aldıktan sonra da aynısını yapmama sebep veren durum. Çok zor iş saatleri geri almak arkadaş ya.