http://www.internethaber....vine-basladi-1560822h.htm

hdp'li 3 milletvekilinin açlık grevine başlamasıdır. içişleri bakanlığında başlamışlar. allah kabul etsin. evet.
Tüm hdplilerin katıksız katılması gereken eylem.
Kaç kilo alacakları merak edilen grevdir. (bkz: leyla zana)
Ilk önce aldıkları maaşı bıraksınlar denilen eylemdir. Fazla uzun sürmez daha önceden de başlamışlardı. bu da yakında biter.
Meral Danış Beştaş, idris Baluken, Osman Baydemir açlık grevine başlamış. bize de geberin demek düşer.
Allah rızası için 3 gün oruç tut desen tutmazlar.
Neyse.
inşallah hiç bozmazlar oruçlarını.
(bkz: su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim)
Sonuna kadar gitmeleri dileğiyle...
Açlık grevi baslaticaklarina maaslarinin bir kismini ordaki ihtiyac sahiplerine versinler. Kendilerinin baslattiklari zulüm icin neden versinler ki.
Tabi terörist kardeşleri geberdikçe ne bok yiyeceklerini şaşırdılar,geri dönüş yok, hadi gebermeniz dileğiyle.
her sene başlattıkları açlık grevlerine bir yenisi daha eklendi. ölmediler de arkadaş anlamadım gitti.
Devletin mermi parasından tasarruf etmesini sağlayacak über olay. Ölene kadar devam edin lütfen.

Kaynak: http://radikal.com.tr/tur...k-grevine-basladi-1500680

---spoiler---

HDP'den açıklama: Cenaze ve yaralıların ateş altındaki binadan hastaneye nakilleri sağlanıncaya, sağlık hakkı ve yaşam güvenceleri ile ilgili koşullar yerine getirilinceye kadar bizler heyet olarak içişleri Bakanlığı'nda açlık grevine girmiş bulunuyoruz.

---spoiler---
su verenin amına koyayım! ekmek kırıntısına muhtaç kalsın kahpe çocukları.
Ölümle sonuçlanmasını ümit ediyorum.
desteklediğim açlık grevidir. ölüm haberleri tez gelir inşallah.
(bkz: hdp li milletvekillerinin açlık grevine başlaması)
En son ölüm orucundan kilo alarak çıkan pokökücülerin açlık grevidir.
bu elemanları bildim bileli açlık grevi yapıyorlar ama daha öleni duymadım amk. bu nasıl açlık grevi ?
Devlete karşı savaşanlar için devletten ambulans bekleyen ikiyüzlülerin über komik eylemi.
ergenlerin anne babasına trip atması gibi gereksiz bir etkinlik. "yemiyorsan yeme aç kal" diyesi geliyor insanın. bu ülkede grev yapmadan açlıktan ölen insanlar varken "ovvvv açlık grevi yapiyürler hayat durdu" minvalinde haber yapıp ortalığı ayağa kaldıranlar da bir garip.