bugün

lincoln'un kadrodan cıkartılmasıyla galatasaray'ın kazanma ihtimalinin daha da arttıgı mac.
herkesin patlama beklediği lincoln'ün başlamasından önce patladığı maç.
önceki gün galip gelen sivassporluların büyük keyifle izleyeceği maç.
sivassporluların iki takımın da puan kaybetmeleri için dua edecekleri maç olacaktır.

$ayet bu duaları gerçekle$irse, bi daha ki haftaya sivasın galatasarayı yenmesi halinde, fenerbahçenin de gençlerbirliği veya trabzonspordan kaybedeceği 3 puan, sivası $ampiyonluğa ula$tırmaya yetecektir. olayların bu şekilde intikal etmesi halinde, yıllar sonra $ampiyon olan bir anadolu kulübü sayesinde masaba$ındaki federasyon görevlilerinden ufak bi "ananı" sesi yükselecek, ve sivasın $ampiyonluğunu ilan edeceklerdir.

federasyon görevlilerinden bazıları, sivasa yenilip ortalığı karı$tırdığı için bir küfürde be$ikta$a edeceklerdir. burda biraz daha küfürden sonra $ampiyonluğu hakeden takımın sivasspor olduğuna kanaat getireceklerdir.
an itibariyle 4 saat 50 dakika süre sonra başlayacak olan maçtır.
gürcan bilgiç'in söylediğine göre; 8 nisan 2008 chelsea fenerbahçe maçı dışında fenerbahçe bu sezon hep çift forvet oynayan takımlara kaybetmiş.

bu nedenle cassio lincoln'ün oynamayacak olmasının galatasaray adına avantaj teşkil edebileceği maç. *
http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=90612

hürriyet gazetesinin 300.000 kişinin oyladığı ankete göre galatasaray'ın ezici üstünlüğüyle sona erecek maçmış. bekleyip göreceğiz.
futbol sahada oynanıyor sonuç itibariyle, klavye başında değil...
berabere biteceğini dü$ündüğüm maç. ayrıca:
(bkz: 27 nisan 2008 gundemi dagitan olay)*
ligin kaderini tayin edecek maçtır. ilk 15 dakika galatasaray seyircisinin de desteğiyle yüklenecektir. tabi bu yüklenmeler esnasında kontra ataklar yemesi de muhtemeldir. ilk 15 dakikada galatasaray'In atacağı bir gol fenerbahçe'Nin tempo yükseltmesine neden olacaktır. galatasaray defansının bu sezon tempolu oynayan takımlara karşı çok açık verdiğini hepimiz bilmekteyiz. galatasaray hücumları muhtemelen fenerbahçe'nin en zayıf yönleri olan defans arkasına atılan toplar ve vederson'un kanadı üzerinden gerçekleşecektir. kesin sonuç söylemek pek mümkün değil çünkü bu sezon oynanan maçlar hep ortada geçti. bu yüzden hakeden kazansın, hakem maçın sonucuna etki edecek hatalar yapmasın, ilk kez bir derbiden sonra hakemleri değil oynanan futbolun güzelliğini konuşalım istiyorum. evet ali kırca söz sende.
kalp krızi geçirmeme neden olabilecek maçtır.

Daha şu anda kalbim beni zorlamaya başladı, derbi'den öte bir müsabakadan öte görmek bu maçı kimisne göre ahmaklık gerizekalılık olabilir ancak galatasarayım fenerbahçe karşısında galip gelsin biz bu maçı alalım istiyor deli gönül. istiyor ki maçtan sonra şampiyonluk şarkıları söyleyelim. Gönül istiyor ki süper bir maç olsun hop oturup hop kalkalım, maç sonucu ne olursa olsun galatasaray fener muhabbeti arkadaşlarla renk bulsun.

maç'a çok az bir süre kala gerçekten elim kolum titremeye başladı her iki takım futbolcuları ne kadar profesyonel olsalar da onların heyecanını tahmin bile edemiyorum.

Güzel bir derbi olur izleyende oynayanda zevk alır ve inşallah hak eden kazanır.
an itibarıyla fb'li futbolcular samandıra'dan otobüse binmekte, çok rahat görülmektedirler. tesislerin hemen önünde de taraftarlar beklemektedir. (bkz: fenerbahçe tv)
atan alır maçıdır. galatasaray kendisiyle birlikte zor günler yaşayan taraftarını mutlu etmek, fenerbahçe* kupanın rövanşını almak isteyecektir.

kalp her ne kadar fenerbahçe'den yana olsa da hakemin içine etmediği, ezeli rekabetin yanında unutulmaya yüz tutmuş ebedi dostluğu zehirlemeyen, hakedenin kazandığı bir maç olması ümitlenen karşılaşmadır.
an itibariyle iki takım taraftarlarının da yenilmek korkusuyla joseph joseph çektikleri maç.futbolcular bu kadar endişeli değildir, bahsine varım...
iki takım taraftarlarının da sonuna kadar keyfini çıkarmakta oldukları karşılaşma.
Edu'nun kendi kalesine gol atmamasi halinde Fenerbahce'nin kazanacagi mactir.
lincoln'ün ilahi bir güç tarafından maçtan bir gece önce sakatlanmasıyla, mecburen sezon başından beri oynadığı ve alıştığı sistem olan çift forvet ve 4-4-2 ye dönecek olan galatasaray'ın kazanma şansının daha da arttığı maç.

haa sabahtan beri lincoln oynamıyor diye sövüp saymıyor muyuz, kahrolmuyor muyuz..o ayrı...ama hani derler ya "her şer de bir hayır vardır" diye...elbet vardır bundada bir hayır.
antu.com'un adına hazırladıgı görselle kimin rakibini gözünde daha çok büyüttüğünü gösteren müsabaka. o nasıl bir arka fon müziğidir, o ne felsefi sözlerdir öyle? geliyoruz falan, güzel yaa..begendim bayagı! lakin sunu söylemek isterim ki "emeginize yazık olabilir!". kupa macından önce de öyle bi şeyler vardı da, o bakımdan diyorum...
fifa.com'un içeriğiyle ilgili haberde yer verdiği fotoların yıllar öncesine ait olmasıyla bizi ziyadesiyle üzmüş müsabaka.
http://www.fifa.com/newsc...allery=752835.html#752771
futbol dışı etkenlerin sonuca etki etmemesi gereken mactır.
umarım etki etmezde yenen tarafın içine siner bu maç.
gönlümüz fenerbahçeden yana.
fenerbahçe 10-0; galatasaray da 9-0 yenilirse, üçüncü olacakları futbol mücadelesi.****
fener in kazanacağı maçtır. istihareye yattım. bok sarısı görürsem fener, sidik sarısı görürsem cimbom kazansın diye dilek tutmuştum. rüyamda ortalığı bok götürüyordu. demekki fener kazanacak. ama belli olmaz belki de fener maçta sıçtığı için yanlış yorumlamış da olabilirim. belki de ben sıçtım nerden biliyorsun. *
kullanilarak belese izlenebilecek karsilasma. su anda istiklal marsimiz okunmakta. gs'li olmama ragmen fener'i sansli gordugum musabaka, umarim yanilirim.
efsane futbolcu hagi'nin, tribündeki yerini aldığı karşılaşma.
25. dakikada umit karan'in yerden vurusunun direkten dondugu karsilasma. gs biraz daha etkili su ana kadar.
nonda atmıştır ve galatasaray 1-0 öne geçmiştir.