bugün

sesli güldürmüştür.
Sesine yol yaptıramamış sanırım. Ya da çok yaptırmış baya yollu olmuş.
Bi "hüloğ" çekmedi, çok ayıp etti.
(bkz: al içeri al al)
http://vocaroo.com/i/s0xbS9mME337
http://www.youtube.com/watch?v=IobrdX4y9UM

gülmekten yerlere yatırmıştır. adsasdsd o ney la öyle.
uzun zaman sonra yaran bir video izledim. şunu farkettim ilk defa uzun uzun izledim ve küfür etmedim. ilahi tayyip tipine bir sesine iki.
Adam playback yapıyor*
şaka yapılıyor diye haykırmak istediğimdir.

ama yarmadı değil şimdi, iyi eğlendim *
Bağırma kısımları çok bomba

Bence hep böyle kalmalı
10 sene boyunca bacılarım diye diye onlardan birine dönüştüğünün kanıtıdır.
(bkz: helyum lobisi)

adam resmen helyum gazı çekmiş yaa ötesi yok.
allah akıl fikir versin.
(Bkz: Ses lens mi)

Klasik osmanli Padisah hastaligi; Zehirlenicem paranoyasiyla Balima zehir koyacaklar evhamindan helyum tonu olmustur..

Aslinda Hala utanmadan soyledigi yalan ve kolpa iftiralarla da cok uyumlu olmus.

Usta ; ballar zehirli mi diye bilal ve buraga tattir..
dogal yoldan elden cikarirsiz iki gereksiz elemani.
Nasilsa beyin olumleri coktan gerceklesmis ikisinin de..

Ya da senin edki tavukcu maliyeciye soyle zehirdiz yumurta yollasin sana .. Cig yumurta da iyi gelir..

Bak cehape liyiz ama yine seni dusunuyoruz..
Hala kiymetimizi bilmiyorsun..
cemaatin ses kayıtlarının montaj olduğunu hepimize göstermiştir.
bu ne azimdir bu ne hırstır insan sesini dinlendirir böyle bi seçim sürecinde önlem alır di mi?

sen git milli bayramlar 10 kasım'larda sesim kısık kıçım ağrıyor başım ağrıyor diye katılma törenlere sonra burda bu sesle cırla. rezalet.
Keşke hep böyle kalsa dediğim ses telleridir. bu mitingi 5 gün boyunca halk'a izletsen seçimlerde %25'leri genel toplamda) göremez lan hahahahhahhhh Ayrıca (bkz: beter ol uzun hırsız)
(bkz: yaran ses kısılmaları)
(bkz: bu da mı montaj)
bununla bile alay edilip bunu üzerinden bile eleştiri yapılıyorsa sizin anlayışınıza mizahınıza sokayım afedersiniz. orda insani bir durum var ulan görüşüne katılmıyorum ben de ama burda toplanmış bi kitle var ve adam da belli ki mecbur hissediyo kendini. bununla dalga geçecek hale geldiysek gerçekten çok yazık bize.
müthiş bir tartışmanın içinden çıkıp heybetle sinirle ofisten içeri girdim adrenalinden patlamak üzereyken tvde başbakanın o sesi duyduktan sonra sinir minir derken bir gülme aldı beni kaldım öyle.
(bkz: o ses türkiye)

ahahaha. güldürmüştür.
başbakanımız tayyip erdoğanın ne kadar dürüst biri olduğunu gösterir.
sesi kısılmasına rağmen mitingini iptal etmemiş, söz verdiği gibi gerçekleştirmiştir.

komikmidir? evet. lakin hangimizin sesi kısılınca komik olmuyoruz?
hayır olaya bakarmısın adamlar şununla bile siyasi rant elde etmeye çalışıyor... enteresan.
gözlerinizi kapatarak dinlerseniz nevriye budak konuşuyor sanmanıza sebep olabilecek sestir.
inşallah hep böyle kalır.
(bkz: Seslerinden bir tel aldım haberin var mı yar yar)
Kahkaha attırmıştır.
fuat avni'nin arka tarafta kaza süsü vererek helyumu salmasıyla meydana gelen sestir. helal olsun ama başbakana, ülkenin her tarafından otobüslerle getirttiği miting topluluğuna ayıp olmasın diye dalga geçileceğini bilmesine rağmen çıkmıştır mitinge. ya da yine gündem değiştirmek için.
ulu önder atatürk ü andırmıştır.türk milletiiiiiiii.