bugün

23. hafta süper lig maçıdır, saat 20.00'da antalya atatürk stadında oynanacaktır. antalyasor'un birçok eksiği bulunmasına rağman istediği sonucu alacaktır.
gustavo colman ın cezası nedeniyle oynayamayacağı maç tır. bu hafta antrenmanlarda özel olarak çalıştırılan ve mükemmel bir performans gösteren ceyhun gülselam ın ilk onbirde oynamasını bekliyorum. hatta gol bile bekliyorum kendisinden. antalyaspor da da ali zitouni nin sakatlığı geçti ve ofansa ayrı bir güç getireceği unutulmamalı. trabzonspor, istanbul büyükşehir belediyesi beraberliği ile gereken dersi aldı, bir şansssızlık yaşadığını düşünüyorum. bu hafta puan kaybı beklemiyorum şahsen.
burak yılmaz attı skor şimdi 0-1.
burak yılmaz'ın trabzonspor formasıyla ilk golünü attığı maçtır.
antalyasporun durumu 1-1 e getirdiği maçtır. gol : necati
ilk 15 dakikası itibarıyla harika bir maç oluyor. burak yılmaz'ın kendinden beklenmeyecek bir kafa vuruşuyla yaptığı gole veysel cihan'ın şık topuk pasıyla ceza sahası dışından harika bir golle cevap verdi necati ateş. yoğun yağmur altında oynanan keyifli bir maç,trabzon göze hoş gelen futboluna devam ediyor.
milli eğitimin okullara bilet gönderdiği maçtır. adopendendir haliyle.* *
4-1 bitecek maçtır. maç güzel gidiyor ama yağmur yağmasaydı daha iyi olurdu.
ler nerde sorusunun cevabı;

http://uludagsozluktv. tr. gg
an itibariyle 2. yarısı başlamış maçtır.
mal gibi bir oyun sonrası mal gibi bir skorla 1-1 biten mal maç.
macin son dakikasinda kasiklarina aldigi darbeyle, balili` nin tasaklarinin nasil oldu da patlamadigini anlayamadim mac. verilmis sadakasi varmis vesselam.
maçın son dakikasında trabzonspor lehine verilmeyen bir penaltı olduğu maçtır. (gutierrezi dövmekten beter etmiştir).
antalyaspor un kaleye attığı bir isabetli şut ile maçı bitirdiği, umut bulutun amatör takımların santraforlarının yapacağı gol vuruşlarını beceremeyerek maçı bitirdiği, trabzonspor un şampiyonluk ümitlerinin tamamen bitmesine neden olan maç tır. hedef üçüzler galibiyetleri ve ziraat türkiye kupası . bu arada bir hazırlık maçı alıp teofilo ya gol çalışması umut bulut a da ne bileyim bir şeyler yapın. gol becerisi nasılsa bundan sonra gelişmez.