bugün

Yerine 15 temmuz koymuştur. Tövbe estağfirullah ya.
Kafa ayni...
görsel
o paraları alıp kullanmayın, geri göndersinler- böyle bi hakkınız var, bu hakkınızı kullanın.
bu 15 temmuz olayını yakında kötü olarak gösterirlerse hiç şaşırmam. buna alkış tutacaklar da çıkacaktır. ayrıca aynı kesim yaparsa hiç şaşırmam. türkçe olimpiyatları olan paradan bir tane bundan da bir tane saklıyorum. zamanı gelince gözlerine sokacağım.
nazarımda hiç bir değerleri olmayan paralardır. kolleksiyoncular için bir şey diyemem, hayvani bir para kolleksiyonum da vardır ama onların arasına dahi sokmam bunları. geçenlerde elime geçti fırlatıp attım.
darphane doğrusunu yapmıştır.
birazda fatih sultah mehmet
yavuz sultan selim
kanuninin portre resimleri olsun atatürkten gına geldi.. evet.
Her olay da galeyana gelmeyin bi veletler bu gelenek gibi bir şeydir akp hükümetinden önce de yapılıyordu

Edit: Akpli değilim milliyetçiyim ama birine sövecekseniz mantıklı sövün
görsel
harikulade haberdir!

sonunda ülkemiz putçuluktan kurtulmaktadır elhamdulillah!

hatta arka yüzüne allah veya muhammed lafzı yazılması en ehveni olacaktır. veyahut muhtelif resimler konmalıdır. ama tek adam, hele de islam düşmanı birisi hayatta konmamalıdır.
ben öyle bir bozuk para alınca kasiyere geri verip atatürklü olanını istiyorum. kendi çapımda tepki ve farkındalık yaratma çabası benimki...
kardeşim atatürk'süz paraları atın denize, temiz çözüm.
15 temmuz yalanı ortaya çıkmasın diye her türlü kepazeliği yapan canım hükümetimin eseridir.
şahsen alışverişlerde para üstü olarak atatürksüz madeni paraları almıyorum.
lan bak hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum ama dangalak herif Atatürk ün resmi kalktıda ne koyuldu sanki, Atatürk ün bile gözünü kırpmadan can vereceği TÜRK BAYRAĞI koyuldu. Salak saçma yorum yapmak için yorum yapmayın.
etki tepkiyi doğurur. akp sonrası ilk hükümet de erdoğan adını her yerden kazıyıp, çıkartacaktır. hatta bir okula annesinin adı verilmişti; büyük olasılıkla o bile değişecektir.
acınacak kişilerin atatürk sevgisine karşı tavırlarıdır.. gönlümüzdeki nasıl silinecek .siz uğraştıkça daha da seviliyor üstelik.
1 senedir o kadar alışveriş yapmama rağmen elime 5 tane geçen 1 liradır. Piyasada o kadar çok dolanan bir şey değil merak etmeyin.

(bkz: Ağlama melis)
inönüde zamanında atayı paradan silmiş amk ataputçuları biraz araştırın öyle konuşun.
akp döneminde olmuştur.