bugün

Kara kartalın taraftarıyla galibiyete yakın olacağı fakat berabere sonuçlanacak maç.
zor maç. leipzig çok genç takım.

beşiktaş tecrübeli oyuncuları sayesinde alırsa alır, leipzig kontra atak futbolu oynarsa işleri zor.
trt 1 den naklen yayınlanacak şampiyonlar ligi 2. grup maçı.
buraya şimdiden yazayım.
eğer bjk buradaki rb leipzig maçını h1 yaparak alırsa,
gerisini getirir ve guruptan çıkar.

çünkü bu guruptan çıkacak takımı gol averajı belirler.

monako ve porto beraberliğe yatmayı seven takımlar.
beşiktaş ve leipzig öyle değil.

bir gs olarak
bjk ve şenol hocaya güveniyorum.
bütün içtenliğimle,
futbolseverleri taçlandırmalarını diliyorum.
Ulan şu kievden 6 yiyip de siktirolmuş adamlar bundesliga takimi leipzigi kucumsuyolar ya ona ayarım. Yok Ona handikap digerine disarda 1 puan evinde 3 puan. Kac kere ciktiniz sampiyonlar ligi gruplarından bre gavatlar da onu sikeriz bunu sikeriz. Hey allahim ya.

Besiktas leipzige birak handikap yapmayi 2 den az yesin götüme kaldırım taşi sokarim.
Acımayacağız bam bam bam.
leipzig yapıştıracaktır.

not: brumaspor
Lens'in şov yapacağı maç.
Kara kargaların 8taş ve 6jk dan sonra 5iktaş lakabını alacağı maç .
G414t4s4ylı otoban kenarı renkli yosmalarını fetörtüten maç.
Bruma geçen sene besiktas defansinin içinden geçtigi gibi yine yeniden geçecegi maç.
bence bu takım dortmund kadar tehlikeli. sponsor destekli bir takım paraya ihtiyaçları yok nitekim keitaya 80 m geldi satılmadı haberleri var. beşiktaş geçen sene evinde lyon u yendi o takımdanda tollisso 50 m ye lacazatte 40 m ye gitti yani beşiktaş evinde taraftar desteğiyle iyi işler çıkarabiliyor bu maç için ise ben 1 veya 0 çifte şans diyorum ama beşiktaş yenilmez 2-2 bitebilir beşiktaş porto deplasman leipzig içerde ilk iki maçında min 4 puan çıkarmalı. 6 olursa beşktaş çıktı diyebilirim.
inşallah 5iktaş lakabını nail olacaklar.
şampiyonlar ligi 2. maçı trt 1 naklen yayınlanacak.

beşiktaş kendi evinde parçalar.
Tecrübe kazanacaktır.

Beşiktaş 3 puanı alır.
Beşiktaşımız kendi evinde elbette kaybetmeyecektir. Dişe dişe bir mücadelen puan-lar kazanacağımıza inanıyorum.
leipzig'in zigeceği maç.
öyle böyle beşiktaşımızın galip geleceği maçtır. amaşunu unutmayalım kapalı kutu bir rakip ve ilk şampiyonlar ligi deneyimi... bunlar bir araya gelince tarih hep ters skorları hatırlar. beşiktaşımın kesinlikle maçı ciddiye alıp oynamasını temenni ediyorum. skor tahminim 2-0.
sürprizlere müsait bir maç olacak. inşallah olmaz. skor tahminim yok. yarım sıfır olsun bizim olsun.
3 ihtimalli maç.
leipzig çifte şans oyna, hayrını gör.

Not: mis tiner.
portocuların leipzigden de korktuğunu gösteren maç.

merak etmeyin sizin için de o korkularınızı biz yeneceğiz.
Liepzig sanki cm de alt ligden bir takım almışsın kasayı cm editör den 300 milyon euro yapmışsın direkt olarak olabilecek en yüksek mertebeye oynamışsın gibi bir takım. Beşiktaşın 5 yılda tırnaklarıyla kazıyarak geldiği noktaya 2 yılda gelmiş hatta geçmiş bir takım. Sadece Beşiktaş ı mı. Adamlar portoyu benficayı geçti at Madrid seviyesinde takım oldu neredeyse. Bence böyle şeyler çok keyifsiz. 2 sene önce adını duymadığımız takım şimdi en yüksek seviyelerde ve ondan çekiniyoruz. Saçmalık.
şampiyonlar Ligi'nde "tek temsilcimiz" olan Beşiktaş'ın gruptaki ikinci maçıdır. maç tahminimce 2-1 Beşiktaş galibiyetiyle sonuçlanacaktır.
inşallah Beşiktaş yener.skor tahmini 2-1