bugün

ordu macında oynadıgımız oyunu oynarsak yenemeyecegimiz takım yok demiştim arkadasıma, dün aksam ilk yarı noluyoruz lan dedik ama ikinci yarı ordu macındaki gibi macın hakimi olduk. 0-1 den 4-1 e tasıdık skoru 5 olurdu 6 olurdu, fenerbahce zaman istedi biz de verdik simdi meyveleri toplama vakti.

dirk kuyt icin bir seyler söyleymek istiyorum, bu adam oldugu her yere kalite sunuyor takıma katkısı inanılmaz, üst düzey, keza meireles de öyle. fenerbahce forması ile onları izlemek muhtesem.
alex in yokluğuna daha da alıştığımız mücadele olmuştur.
her zamanki gibi fener evinde esip gürlemiştir.
artık ciddi ciddi takımın rövaşata antrenmanı yaptığını düşündürten maçtır.
aklını fenerbahçeyle bozmuş, 2 adet yazarı susturan maç olmuştur. *
fenerbahçe bu futbol ile oynarsa ligin tozunu attıracagının habercisi olan maç.
2.yarısı daha zevkli olan maçtı.ayrıca maç bitince staddan koşarak çıkarken ayağıma hayvanca basan adamı da burdan kınıyorum.
gençlerbirliği takımının diğer maçlara oranla bir başka oynadığı maçtır.
fenerbahçe'nin bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu bir kez daha anladığımız maçtır. galatasaray iyi oynadığı zaman fenerbahçe'den daha iyi oynuyor evet ama iyi oyununun sürekliliği yok. o yüzden, şampiyonsun fener'im!
koca ilk yarı havadan uzun oynayan pozisyon bulamayan defansla sow arasını 60 metre bırakan etkisiz bir fenerbahçe izledik. ikinci yarıyla defansı öne çekip yerden oynamaya başlayınca iyi futbol ve skor geldi. Maç berabere giderken aykut hocanın m.topal'ı çıkarıp sezer'i oyuna alması ofansif gücü arttırdı ve takım dikine oynamaya başladı. Sow yine attı bu ligin uzak ara en iyi golcüsü olduğunu bir kez daha gösterdi, kuyt'ın attığı golden ziyade maçın 89. Dakikasında hala pres yapmasıyla alkışı hakketti, hasan ali ilk yarıda aldığı tüm topları rakibe teslim etti ama ikinci yarı muhteşem bir hücum beki örneği sergiledi, yobo hatasız bekir mücadeleci stoch etkisiz gökhan idareten meireles olması gerektiği yerdeydi. Bana göre maçın yıldızı cristian'dı ofansta defansta çok iyi maç çıkardı. Sezer heran formayı kapabilir.
fenerbahçenin 4-1 kazandığı maçtır.
fenerbahçe'nin kapağı çatırdattığı maç olmuştur. aman da aman..
puanın düşerse dara, ilhan cavcav'ı ara misali bir maç olmuştur..
fenerbahçemin bazı orospu çocuklarını suspus etttiği maçtır.
cemaatsaraylıların kaybolduğu maçtır. ne oldu la cemaatçiler hocanız üflemedi mi? hadi şimdi ssssiktirin gidin lan.
bu maçtan sonra anadolu takımları kepenkleri indirip gitsin bence. net bir şekilde kötü ve yetersizsiniz kardeşim.
kadıköy'de 1-0 öndesin fenerin top mop oynadığı yok. ikinci yarı sadece biraz tempo yükseltiyorlar, sow biraz top
tutmaya başlıyor helva gibi dağılıyorsun. demek ki 20 dakikalık tempo yetiyor bu takımları çözmeye 90 dakika
kasmaya gerek yok. ha bizim 'sözde' büyükler de 'olm 4 attık la kadıköyde' diye kendilerini kandırıyorlar
böyle kötü takımlara. ondan sonra avrupada elimize verip yolluyorlar. iki kötüm takım oynuyor az kötü olan
kazanıyor. sezer gol filan atıyor..
fenerbahçe düşmanlarının gözlüksüz seyretmemesi gereken maçtır.net
bazılarının Fırat Aydınus'u aradığı karşılaşma.
"bi lan diyen çıkmadı şu maçtada arkadaş, kırmızı kartla atalım!"
sezer öztürk'ün 4'ü yazdığı maç.
sezer ve 4-1. cemaatsaraylıların ağladığı maçtır.
fenerin hiç oynamadan 3 1 önde olduğu maçtır.
sezer 4lemiştir an itibariyle.
4-1. Sezer Öztürk. Dk 78.
ilhan cavcavın ligin ilk yarısı için görevini tamamladığı maç

hayırlı olsun..
(bkz: ilhan cavcav/#17641975)