bugün

Tarihi 25 haziran olarak belirlenmiş buluşma yeri kadıköy ve taksimdir.
Bu sene Ramazana denk gelmeyen yürüyüştür.
Bakalım bu sene hangi bahane ile haklar çiğnenecek.

Edit: ibne tokatlayacağım diyen ibneye selamlar.
Gene küçük çocuklar üzerinden prim ve duyar kasılacak olan onur yürüyüşü. Hani daha cinsel eğitimi tamamlanmayı bırak daha başlamamış olan çocuklar.

Neyse şimdi gerici veya tecavüzcü damgası yemek istemiyorum. Sonuçta çocuklar o pankartları kendi rızasıyla(?) tutuyor.
istanbulda yasayan butun onurlar bir araya mi gelecek? nedir bunun olayi?
görsel
görsel

bir veya iki sene öncesi

kendini milliyetçi sanan gangster bozuntularına selam olsun *
onur, bir erkek ismidir.
Adım onur olmadığı için katılmayacağım yürüyüştür.
Geçen sene lgbt gruplarını tehdit eden alperen ocakları başkanı Her şeyi göze aldık diyen adam kendisine açılan davaya gelememiş korkudan.
5 ekim 2017'de polis zoru ile davaya getirilecekmiş.
cinsel kimliklerini baskılara göre değil özgür iradeleri ile belirleyen bireylerin yoz toplumdan gördükleri baskı, şiddet ve aşağılamalara karşı dik durarak bireysel haklarını, onurlarını savunacakları ve bu bireylerin özgürlüğünün etkisi mi dersiniz yoksa özgürlüğün ve direnişin özünden mi dersiniz bilmem rengarenk karnaval havasında geçecek yürüyüştür. daha şimdiden her zamanki gibi bazı davarlara anlamak ve saygı duymak zor gelmiştir.
Yapsınlar bekliyorum.
sırf birilerinden farklı düşünüyor, yaşıyor, hissediyor diye zulüm gören, dışlanan her insanın verdiği tepkiyi destekleyeceğim gibi desteklediğim yürüyüştür.

inadına yürüyün ulan!
ibneliğin sapıklığın nesi onur ki . way damına koydumun dünyası.

sapıklığın onuruda olurmuş.
Fetö organizasyonudur.
Elinizden indirmediğiniz uzvunuzla gördüğünüz her kadına ağzınızdan sular akarak bakışınızla milletin onurunu eleştirir olmuşsunuz. Ayrıca bunu yapan kızda her gördüğün erkeğe sulanıpta kimsenin onuruna laf edemezsin. insanlar birbirini seviyor susun artık.
Bu toprakların töresi, kültürü ve ahlak telakkisi eş cinselliğin bir kültür haline gelmesine pek tabi müsaade edecek değil. LGBT saçmalığına karşı duran insanlar bu eylemi yapmak istedikleri coğrafyanın, bu coğrafyanın tarihinin ve bu coğrafyada yaşan insanların farkındalar mı acaba? Git Hollanda'da yap. Oranın kültürü bunu kabul ediyorsa dilediğince eğlen ve halini meşrulaştır fakat görmüyor musun bu topraklar bu işi kabul etmiyor? Hangi hakla bu toprakların ananevi ve ahlaki sınırlarını aşmak iddiasındasın? Senin özgürlüğün benim hudutlarıma musallat olurken nasıl olur da kendini haklı görürsün? Bu topraklar Hollanda toprağına benziyor mu? Bu toprakların mayasında kavrulmuş hiç kimse, ne neslinin ne de kendinin bu hudut tanımaz saçmalıkla temas etmesini istemez. Ben hiç ''gay olmanda bi sakınca görmüyorum oğlum'' ya da ''lezbiyen ol kızım boşver erkek milletini'' diyen anne, baba görmedim bu memlekette. Siz hangi hakla bunu meydan yerinde heykelleştirmek derdindesiniz?

Gel gelelim kimse sizin eş cinsel olmanızla meşgul değil. Bizi rahatsız eden sizin bunu bir meydan oyunu halinde insanların gözüne sokmaya çalışmanız ve bu durumu meşrulaştırma çabanız. Eş cinsel misin? Tamam git ve kendi mahrem bölgende dilediğin cinsel tercih doğrultusunda yaşa. Şimdi de istediğim yerde yaşarım mı diyeceksin? Yahu burası benim kardeşim. Bu memlekette sokakta gaz çıkarmak ve bunu göze sokmak nasıl kabul görmüyorsa, bu örnekten daha şiddetli olarak sizin propaganda çabasında bulunduğunuz tavır hiç kabul görmüyor. Benim oğluma, kızıma kötü örnek olmaya ne hakkın var? Hayır bunu anlamayacak ne var? Bir toplumun normlarının aksine uygulanan tavır kabul görmez. Bu her yerde böyledir.

Çoğunluğun hürriyetine musallat olan hiç bir hürriyet, özgürlük belirtisi göstermez. Onur ve özgürlük sloganlarıyla bu memlekete yutturmaya çalıştığınız sapkınlık bir eşeğin onurundan ve özgürlüğünden öte değildir. Benim değerlerime saldıran hiç bir aksiyon kabul görmez işte o kadar.
Bir heterosexual da sokaklarda cikip sevisse sloganlar atsa soyunsa tepki gorur. Adam gibi hakkinizi savunup yuruseniz kimsenin sizin cinsel kimliginizle bir derdi yok zaten.
yürüyüşe 6 gün var ve sabahın bu saatinde amma sabırsızsınız.
bence ruh halleriniz sıkıntılı.
kalkıp istanbulun orta yerinde eyy millet biz birbirimizin bok yoluna bişeyler sokup çıkarıyoruz.

bunun için gururluyuz.

bize ne lan bundan gerizekalı hasta . ne yaşıyosan yaşa.

ulu orta kıçımıza bişeyler sokuyoruz . bundan gurur duyuyrozu. bu ne be.

birde bunu savunan gerizekalılar var.

yazık o babaya. bir ümit bir hayat bağladığı aslan oğlu gitsin totoş olsun.

nasıl bir ruhsal yıkımdır kim bilir. hayal edemiyorum .beddua gibi bişey aq.

kıyamet sende kop kopacaksan . dünya açık hava lağımı gibi oldu.
Bir de onur yürüyüşü deniyor ya orada bitiyorum. Arkadan vurduran adamda onur mu kalır!
görsel