bugün

çok güzeldi konser. inanılmazdı. yeni geldim ben de. du hast çok iyiydi de çevresinde sıçtılar. öyle işte.
son havadislere göre, epey görkemli geçen bir konser imiş.

malesef gidemedim. arkadaşım gitti, bana canlı canlı yaşatmaya çalıştı ama içim gitti ya hu.
tam konseri bitirirken, seyirciler 2-3 şarkı daha istemişler. onlarda kırmamışlar.
ahh ulan ahh!

edit: hiç görüntü yok mu ya hu ? bir hayırsever paylaşsada izlesek yauuw!
iki saat olmuş, eve geldim hala bir sikim hissetmiyorum. o neydi lan öyle? bir de konser geçmişim var diye götümü kaldırırdım ben, abooov.

rammstein spermi kolekte ettim bir de, evet. havada yakaladım lan ahahaha.
till abinin pussy şarkısının sonlarına doğru yüzümüze boşaldığı konserdir. bi de klavyeci oğlan botla üzerimizden geçerken (bot? üzerinden geçmek? konser? ne diyon la?) adamı bir an alabora etmeyi düşünüp tarihe geçmek istedik ama yaptığımız tek şey botun geriye dönmesini geciktirmek oldu. bıraksalar taksim'e kadar götürecektik biz o bebeyi.
çok güzel bir showdu. izleyemeyenler çok şey kaçırdı o biçim.
bugün gidip izleme imkanı bulduğum konserdir.

tam saatinde çıktılar yarım saat önce terkettiler ancak sahne performansları tek kelimeyle muhteşemdi.

yaşı daha ilerlemiş sözlük yazarları için asıl beklenen ise manowar, megadeth ve elbette ki metallica konserleri.

sahanın ortasından sahneye atılan füzeler inanılmazdı.
önümdeki bir arkadaşın tabiriyle .ötten boşaltmış konserdir.
gittiğim konserler arasında en muhteşemiydi. adamlar çalışmış lan dedirten bir kareografi hazırlamışlar. helal olsundur. tekrar gelse tekrar gidilesidir.
http://i49.tinypic.com/ruzihy.jpg

ve sonrası:

http://sphotos.ak.fbcdn.n...774_4517417_3410540_n.jpg
(bkz: enver paşa görse gurur duyardı)
Şaka gibiydi, dakikalar nasıl geçti anlamadım. Bir daha gelsinler lan nolur ya
rezil edilmiş konserdir. till mikrofonu her uzattığında rezalet çıkmıştır. kimse sözleri bilmiyor. almanca anlayan yok. sahne seyirci arası diyalog yok. grup şovunu minimum düzeyde yaptı o bile bize fazla geldi açıkcası. arada bi bazı ablalar oo yee diye bağırdılar. aptallar. iyi ki till sizi sahneye çıkartıp domaltmadı amk.