bugün

rezil edilmiş konserdir. till mikrofonu her uzattığında rezalet çıkmıştır. kimse sözleri bilmiyor. almanca anlayan yok. sahne seyirci arası diyalog yok. grup şovunu minimum düzeyde yaptı o bile bize fazla geldi açıkcası. arada bi bazı ablalar oo yee diye bağırdılar. aptallar. iyi ki till sizi sahneye çıkartıp domaltmadı amk.
Şaka gibiydi, dakikalar nasıl geçti anlamadım. Bir daha gelsinler lan nolur ya
(bkz: enver paşa görse gurur duyardı)
http://i49.tinypic.com/ruzihy.jpg

ve sonrası:

http://sphotos.ak.fbcdn.n...774_4517417_3410540_n.jpg
gittiğim konserler arasında en muhteşemiydi. adamlar çalışmış lan dedirten bir kareografi hazırlamışlar. helal olsundur. tekrar gelse tekrar gidilesidir.
önümdeki bir arkadaşın tabiriyle .ötten boşaltmış konserdir.
bugün gidip izleme imkanı bulduğum konserdir.

tam saatinde çıktılar yarım saat önce terkettiler ancak sahne performansları tek kelimeyle muhteşemdi.

yaşı daha ilerlemiş sözlük yazarları için asıl beklenen ise manowar, megadeth ve elbette ki metallica konserleri.

sahanın ortasından sahneye atılan füzeler inanılmazdı.
till abinin pussy şarkısının sonlarına doğru yüzümüze boşaldığı konserdir. bi de klavyeci oğlan botla üzerimizden geçerken (bot? üzerinden geçmek? konser? ne diyon la?) adamı bir an alabora etmeyi düşünüp tarihe geçmek istedik ama yaptığımız tek şey botun geriye dönmesini geciktirmek oldu. bıraksalar taksim'e kadar götürecektik biz o bebeyi.
çok güzel bir showdu. izleyemeyenler çok şey kaçırdı o biçim.
iki saat olmuş, eve geldim hala bir sikim hissetmiyorum. o neydi lan öyle? bir de konser geçmişim var diye götümü kaldırırdım ben, abooov.

rammstein spermi kolekte ettim bir de, evet. havada yakaladım lan ahahaha.
son havadislere göre, epey görkemli geçen bir konser imiş.

malesef gidemedim. arkadaşım gitti, bana canlı canlı yaşatmaya çalıştı ama içim gitti ya hu.
tam konseri bitirirken, seyirciler 2-3 şarkı daha istemişler. onlarda kırmamışlar.
ahh ulan ahh!

edit: hiç görüntü yok mu ya hu ? bir hayırsever paylaşsada izlesek yauuw!
çok güzeldi konser. inanılmazdı. yeni geldim ben de. du hast çok iyiydi de çevresinde sıçtılar. öyle işte.
kesinlikle seyircileri s.kip atmış konserdir.
(bkz: herifler iyi beyler)
gidip gördüğüm, geldiğim, hala etkisinden çıkamadığım.

buruk bir mutluluk oldu ama. yalnızdım çünkü, çok sıkıntı ettim falan. saha içinde demirlerin hemen önünde oturan rammstein tişörtlü boynu bükük velet bendim hacı, görmüşsünüzdür elbet.

kıvırcık saçlı, alice in chains'ten sonra ramm'ı çantasının üzerine oturarak bekleyen.

o kadar bekledim, "sözlükte deşifre olduk artık tanır biri" dedim. birisi de gelip "lan mayster?" diye selam vermedi. alacağınız olsun.

sonra bağırdım ben de waidmanns diye.

konsere gelecek olursak, yazabileceğim hiçbir şey yok, ben hala inanamıyorum.
haberleriyle içimizi acıtan konserdir. *
alevleriyle içimizi ısıtan konserdir.
bitmiş konserdir. hemen sıcak yorumlarımı yapayım. bu adamların yaşlanmasına daha çoook var. sahnede yapmadıkları şov kalmadı. hatta kimi zaman şov müziğin de ötesine geçti. du hast'la kopuldu, sonne ile hüzünlenildi, konser sonunda savaştan çıkmış gibi yorgun bir beden kaldı. herşeyiyle mükemmel bir konserdi kısaca.
rammstein sevmememe rağmen sudan sebeplerle iptal olmasına tarafımdan karşı olunan konserdir.
iptal falan edilmeyecek konserdir.

iki sikkafalı yüzünden konser iptal edilmez.
heyecanla beklenmekte olan konserdir.
iptal etmeye kolay kolay kimsenin gücü yetmeyeceği 25 haziran tarihinde saat 21.00-23.00 arasında gerçekleşecek konser.
son gelen yeni havadisler konserin iptal olacağı hakkındadır , sebep olarak organizatör firmanın israilli olması,rammstein adlı allenab grubun sapık bir grup olması gösteriliyor , muhtemelen saat 15:00 sularında iptalin açıklanacağı konusunda söylentiler yüksek , grupla şu an tazminat konusunda ortayı bulmaya çalışıyorlarmış.
daha kesin olmayan konser. sonisphere kapsamında türkiye ye gelme ihtimali var.

söylentiler arasında megadeath metallica gibi grupların da geleceği var. bekleyip görelim.

ayrıca o güne kadar ölmezsem ve gerçekleşirse kesinlikle gideceğim konserdir.
en önden izlemek için paraya kıyacağım konserdir.önce para bulmak lazım tabi o ayrı mevzu.
(bkz: aileyi işi düşünce aramak)
şimdiden "bilet bulabilecek miyim?" korkusunu yaşatan konserdir. bilet alamazsam olay çıkartırım. çamurlaşırım, pis olurum. konseri zehir ederim herkese. geliyorlar lan, bildiğin geliyorlar.

(bkz: durun lan heyecanlandım)
hala kesinmi değil mi emin olamadığım daha doğru inanamadığım olay.
rammstein sever biri olarak yıllarca beklediğim ve ilk duyduğumda vuvüdumdaki tüm hücrelerin kıpraşmasına neden olan konser.
inşallah bilet fiyatları 10 uçak bileti parası kadar olamzda ağız tadı ile gider yanma tehlikesi geçirip, döneriz.