bugün

bence çok iyi oldu çünkü doğudakiler falan nasıl yaşıyor? ben soğuk sevmem ama kar severim. sadece soğuk olsa hoşuma gitmezdi de kar olunca işin içinde bir hayli güzel fakat soğuğu ben de sevmiyorum. ellerim donuyor ve üşüyorum. kar yağışı insana huzur veriyor resmen.
yılda en fazla 5 veya 6 gün kar yağa abatrmamak gerek.
Kar Antep yolunu kapatınca: AKP 2000 kişiyi mağdur etti, onlarca başlık açıp yaygara yapalım.

Kar istanbulu kapatınca: doğal afet len aq.
Allah dışarıda olanlara, çalışmak zorunda olanlara, evini ısıtamayanlara, üşeyenlere yardım etsin.

Bu konuda biz de bi şeyler yapabiliriz. Yemeklerimizi, market alışverişimizi dışarıdan söylemeyebiliriz. Ulan o zaman para kazanamazlar. Tek bildiğim bi otobüsün yolda bayaa bi çabaladığı gitmek için, sonra geri geri gitti.

Soğuk havayı hiç sevmiyorum.

istanbul valisinin moto kuryeler hakkındaki tweeti: https://twitter.com/aliye.../1485616738905505792?s=21
istanbulun her yerinde kazaya neden olan mevzudur. işin ilginci ibb ara sokakları geçtik ana caddeler bile tuzlanmadı.
ben gay bir bireyim fakat yolda düşmedim. botlarım sayesinde sağlam adımlarla yürüyorum.
beni eksileyen kişi kim acaba? ama dediğim doğru küresel ısınmadan dolayı yoğun kar yağmıyormuş da bilmem ne?
erkek oğlu erkek adamlar karda yürürken asla düşmez. bu kar yağışı da aramızda erkeğim diye gezen homogaysuelleri ve nanik erkekleri ifşa etmiştir.
e o kadar kar yağmıyor diye küresel ısınma diye şikayet ediyordunuz alın size yopyoğun kar. bence gayet güzel fakat dışarısı epey soğuk oluyor, ellerim donuyor.
evet benim doğduğum sene yani 2003'te bayağı kar yağmış.
istanbul Havalimanı'ndan gerçekleşmesi planlanan tüm seferlerin 04.00'a kadar iptal edilmesine sebep olan kar yağışıdır.

en son 1987'de ve 2003'de böyle bir kar yağışı hatırlıyorum, Bakırköy'de bile 30cm kar oldu. gök gürültüsü ile birlikte şiddetini gittikçe artırıyor.
eminim doğudaki arkadaşlar dalga geçiyorlardır haklı olarak, ancak biz istanbul'da böyle şiddetli kar yağışına alışkın değiliz.
Beylikdüzü’de oturup istanbul’a kar yağdı demektir. Beşiktaş, üsküdar, kadıköy güneşliydi bu gün.
istanbul a giriş ve çıkışların kapatılmak zorunda kalındığı kar yağışıdır.
evde olanlara keyif işte olanlara eziyet olmuştur.