Yunanistan merkezli deprem. istanbul da fena sallandık diyenler deprem yapamadılar herhalde hiç. Minicik bir şeydi işte. Güzeldi. Allah büyüklerini göstermesin.
Aydında bile fena sallamıştır, cidden tırstık..
adrenalini boldur, tekrar deprem olsun denilebilir.
(bkz: nurialcogazozu)
1800 'lerde ingiltere'de de deprem olmuştu.
fay hattinin üstünde olduğumuz için inceden korkutan deprem olmuştur.
24 mayıs 2014 gsm operatörlerinin sınıfta kalmasına neden olan depremlerdir. kimseye ulaşılamamaktadır.
bilinçli olarak bir sallantıya ilk kez tanıklık ettim hissedilen duygu felaket.
Aydın merkez pilates topu gibi oldu yeminle.. Ama başım dönüyor sandım da komşular sayesinde fark ettim..
telefonlari susturan depremdir.

ariyorum hat hala kesik, bir seslerini duysam t
yeter.
Fay hattının haline.
(bkz: depremi kendi şehrine mal etmeye çalışmak)
izmir'in ve izmirlinin olan titretene daha hassas olmasının sonucudur.
9. katta olunca epeyi hissettim. elimi yikarken cikip anahtari bulup asagi inene kadar kalbim bayagi hızlı carpti. hasili allahim sen gunahlarimizi affet.
eski sevgililerin arama bahanesi olacak depremdir.

yalnız gökçeada'dan tam ev alma zamanı şimdi ne fiyatlar düşer yahu.
rize'nin pazar ilçesinden hissedilmeyen depremdir.**.
(bkz: akp döneminde olmuştur)
zamanlamama manidar.
uykumdan uyandıracak kadar şiddetli olmuş depremdir. geÇmiş olsun herkese.
istanbul'dan tatlı bir sarsıntı olarak hissettirmiştir.

sonrasında tırsıtmıştır.

5 civarlarında bir sarsıntı gibi tahminde bulunmuştuk * ama 6,5 çıktı.

güçlü bir titreşim değil yavaş bir sarsıntı olarak hissedildi.
1999 depreminden sonra gerçek anlamda hissedilen (gündüz vakti olmasıyla da) ilk depremdir sanırım.
Lanetli ulke oldugumuzu gosteren depremdir.
5 kişi yaralanmış. kendini camdan atarak...
24.05.2014 Tarih 12:25 saat 40.3242 Enlem, 25.4687 Boylam 23.3 Km derinlik 6.5 Büyüklüğünde Ege denizinde olan depremdir. Tahmini 27 saniye sallamış, korkutmuştur. Sen bizi yerden gelen zelzele ile imtihan etme Allahım. *
yaklaşık 50 saniye kadar süren deprem merkez üssü gökçeada ve ege denizi açıkları. yunanistan, trakya, ege, marmara, bursa, istanbul ve çevresinden yoğun olarak hissedilmiştir. şiddeti 6.7 allah beterinden korusun.
bursada da hissedilmiş diyorlar lakin ben o esnada sokakta yürüdüğüm için hissetmedim. o nedenle şiddetini bilemiyorum ancak daha önceki kütahya depremi kadar değildir herhalde. o beşik gibi sallamıştı, nerdeyse koltuktan düşecektim.