bugün

kendi takım taraftarlığını bırakıp fenerbahçe karşıtlığı tarafını tutan taraftarların ellerinde son olarak kalan basketbolda efes pilsen'i deliler gibi destekleyeceği serinin ilk maçı.

kendi takımları da play off oynuyor oysa, ama olmaz fenerbahçe nefreti kendi takım sevgilerinden daha çok olunca orası unutuluyor.
ezelden beridir efes pilsen'li olan benim doğal olarak efes pilsen'i destekleyeceğim maç. bu arada izleyebilen var mı acaba bu maçı merak içerisindeyim. bilmem anlatabildim mi?
maçı izleyen varsa yardımcı olabilir mi fenrbahçemizi destekleyelim çekişmeli bir maç olacak.
efes pilsen'in çok iyi başlayıp anlamsız bir şekilde çok kötü bitirdiği bir ilk çeyrek izledik. ilk çeyreğin skoru fenerbahçe ülker:18-19:efes pilsen
fenerbahçe ülker'in savunmasıyla efes pilsen'in hücumda dengesini şimdilik bozduğu maç. 5.30 var ilk yarının bitmesine 30-26 fenerbahçe ülker önde.
iki takımın da oyunun kontrolünü alamadığı ve çok basit hatalar yaptıkları bir maç olmakta.
ilk yarısı fenerbahçe ülker'in 37-35 üstünlüğüyle geçilen maç
efesin fark açmaya başladığı karşılaşmadır. an itibariyle 3. çeyrekte son 5 dk ve 46-39 efes pilsen önde.
fenerbahçe ülker'in geri döndüğü maç. 50-50 1.20 var 3. çeyreğin bitimine.
son çeyreğe girilirken fenerbahçe ülker'in 55-52 önde olduğu maç.
jasikevicius'un büyük oyuncu olduğunu göstermeye başladığı maç.
ömer onan'ın 32'sinden sonra ibrahim kutluay gibi şut atmaya başladığını gördüğümüz maç. gerçi sezon içinde çok gördük bunu. tabi bu arada efes pilsen bu halde yakaladığı fenerbahçe ülker'i yenemiyorsa şu son 5 yıllık sürecini bir oturup düşünmesi gerekiyor artık.
ömer onan show'a dönüşen maç 4.09 var 67-65 fenerbahçe ülker önde.
3:30 kala fenerbahçe ülker'in 73-65 önde götürdüğü maç. efes pilsen molayı aldı.
efes pilsen'in zone'la dönmeye çalıştığı maç. ayrıca fenerbahçe ülker'in faul hakkı dolduğu için zar zor sayı bulan efes pilsen için kolay sayı şansları başladı.
marko tomas'ın üçlüğüyle maçı hemen hemen bitirdi. 1:15 var 76-69 fenerbahçe ülker önde.
ukic'in mucize üçlüğüyle 79-69 fenerbahçe ülker'in önde götürdüğü maç. 39 saniye var 79-70 fenerbahçe ülker önde. fenerbahçe ülker böylece seride 2-0 öne geçmiş oluyor. efes pilsen'in de allah belasını versin ben başka bir şey demiyorum.
79- 70 fenerbahçe ülker'in kazandığı maç.
79-70 fenerbahçe ülker üstünlüğüyle sonuçlanmış olan maç. fenerbahçe ülker'i tebrik ederiz.
--spoiler--
geliyor geliyor! 5' te 5 geliyor.
--spoiler--
fenerbahçemin seride 2-0 öne geçerek büyük avantaj yakaladığı maç. hadi çocuklar, 5'te 5'e az kaldı.
(bkz: beşi bir yerde yolda)
bukalemun'ların yine üzüldüğü maç.
trabzon'un şampiyonluğu kaybetmesinden sonra ümitlerini futbol'dan basket'e kaydırarak, efes'e bağlamışlardı. ama yine olmadı.
komplesleri devam ediyor.
o değil de 5'te 5'e az kaldı inşallah. bir rekora.