bugün

ünal aysal'ın istediği olmuştur.
Fatoşun şutlanmasıdır.
elemanın kovulmasıdır. nasıl işe alındıysa öyle kovuluyor normal yani.
benim talimatım sonunda olmuştur. kendisi 24 09 2013 şanlı almanya nın washington çıkarmasında kara kuvvetlerinin topçu tugayına katılacaktır.
galatasaaray'ın karıştığının göstergesidir. beter olun. evet.
itibar edilmemesi gerekir. yalandır bu. hoca kalacaktır.
fatih terimin kararıdır.. (baktıki artik mahkeme kararlariyla rakipler gücünü kaybetmiyor bu sene belesten sampiyon olamayacak hemen kactı)
mancini gelecekse mallığın önde gidenidir. lucescu ya da magath gelecekse başım üstüne.

(#21406345)
bu saatten sonra yerine kimi bulacaklar ki, kovuyorlar bu adamı.
1-6 biten real madrid maçından sonra alınmış bir karardı.
başarıyı yönetemeyen takımımın almış olduğu karar.
mantığımı anlayamadığım galatasaray hamlesi.
2 sene üst üste şampiyon yaptıktan sonra galatasaray yönetiminin ödülüdür. evet.
Olması gerekendir.

Fatih terim in yüzü bir türlü gülmedi. Sorunun ne olduğunu bir türlü söylemedi. Bir şeyler dedi ama ne dediği hiç anlaşılmadı.

Milyonlarca galatasaraylının ne istediğini umursamadan milli takım antrenörlüğünü kabul etti.

Takımın konsantrasyonunu bozdu. Enerjisini sıfırladı.

6-1 bunların eseridir.

Gitmesi doğrudur.

Patron ünal aysal dır.

Galatasaray için fatih terim den önemlidir.

Nasıl ki drogba yı çat diye aldı, şimdi de galatasaray a yakışan dünya çapında bir teknik direktör getirecektir.

Galatasaray a hayırlı olsun.
An itibarı ile öğrendiğim ve üzüldüğüm gelişmedir.
Zamansız bir dönemde bu karar alınmıştır.
Her şey yolunda gitmeye başlamışken Beşiktaş galibiyeti ile, ağır bir darbe olmuştur bu.
alışkanlık haline gelmiştir.
aklıma zico'yu getirmiştir. yöneticiler başarı sonrası ''o kupayı sen değil ben aldım'' diyerek bu tip hatalar yapmaktadır.
ünal aysal mayıs ayını fenerbahçe'ye hediye etmiştir. yazık olucak galatasaray'a, yeni teknik direktör fatih terim gibi yönetemez bu takımı.
beklenendir şaşırtmamıstir.
usta belgeseli ve milli takım patronluğuyla aşağılık çevrelerde çokça sükse yapan terimin galatasarayın bir elemanı olduğunu unutması sonucu yönetimin gerçekleştirdiği eylemdir. her ne kadar bizi başarıya en çok götüren adam terim olsa da başarılı diye götünde gezecek değiliz.
--spoiler--
onlar kovmadı, ben istifa ettim!
--spoiler--
Biz fenerbahçelileri sevindirmiştir.
türkiyede hiçbir başarının cezasız kalmayacağını göstermiş hadise.
kovuldu kovuldu diyip duran mallar fatih terim öyle bir galatasaraylıdır ki işte her ne olursa olsun galatasaray ı bırakıp gitmez ancak kovulur o bilmiyor muydu gönderileceğini istese 50 kere istifa etmişti.
Fatih terime yapılan büyük haksızlıktır. resmen Ünal aysal'ın kurbanı olmuştur.
mantığa uymayan karardır. Adam takımı kaostan çıkarıp 2 yıl üst üste şampiyon yapsın, sende gel bu adamı görevden kov. Afedersin ama egona zıçayım ünal başkan.