bugün

ts'nin kapasitesinin avrupanın altında olduğu ortaya çıkmıştır. şl'de her maç 0-0 1-1 oyunu kitleyerek olmaz bu işler biraz cesur olacaksın.
psv açısından antrenman havasına bürünmüş maç. trabzonspor oyunu daha ilk yarıda bıraktı.
beklenen sonuçtur maalesef.
su gibi akan bir hücum sonrası 3-0 olan maç.

derken 3-1 oldu.

uuuu beybi.
burak yılmaz'ın golü ile 3-1 olan maç.
3-1 oldu, burak yılmaz.

bir diriliş mi yoksa bir şeref sayısı mı ilerleyen dakikalarda görücez.
trabzon'un ortalama bir avrupa takımı karşısında bu derece dağılması hayret verici. ayıp yahu!
(bkz: 7+)
burak yılmaz'ın attığı golle 3-1 olan maçtır.. derken tolga zengin kırmızı kart gördü..
trabzon'un tek seferde avrupa kupalarından en çok elenen takım olma ünvanını sağlama alacağı maçtır. hamsi koydum tavaya başladı oynamaya, ha uşaklar *
3-1 mağlup takımın kalecisi ve kaptanı ceza sahasının dışında topa elle müdahale edip kırmızı kart görüyor.
diyecek söz yok.
(bkz: tolga zengin)
(bkz: epic fail)

naptın be koçum. iyi kalecisindir aslında.
tolga zengin deyim yerindeyse tüy dikmiştir.

bundan sonraki dakikaların vivid veya brazzers filmlerinden farkı yoktur.
tolga zengin'in golü ile fark yeniden 3'e çıkmıştır (!)
trabzonspor un farklı mağlup olacağı maç.

(bkz: bize her yer tava)
trabzonlu topçuların kafası nerede, haftaya bundan daha önemli bir mücadeleleri mi var acaba? psv'nin eski psv olmadığı apaçık! ulan nasıl bu kadar şahsiyetsiz bir oyun oynuyorsunuz? maçtan sonra başınızı çok vurursunuz taşlara:
http://youtu.be/HqFCPT7NxO4
trabzonluların 6-1 biteceğine inandığı maç.*
trabzonun hiç bir şey yapamayacağı maçtır.
ikinci yarısı büyük ihtimalle sönük geçecek maçtır. lakin ilk 20 dakikada gol gelirse konulu film olarak ileride gösterilmeye aday bir maç halini alabilir.
allah kimseyi trabzonun mağlubiyetine sevinen fenerli durumuna düşürmesin. amin.
tolga zengin ben yediğimi yedim artık yerimi onur kıvrağa bırakıyorum demiştir.inter'e kapalı defans uygulayan takım kıytırık psv'den ilk yarıda 3 gol yedi.ilginç.

7+ olur.
türklerin trabzonu, rumların da psv'yi desteklediği maç.

fener de rum takımı olduğundan, olur öyle.
otu boku uefaya şikayet eden galatasarayın bu tecavüzüde şikayet edecek mi diye akıllarda soru yaratan tecavüz pardon maç.
ilk yarı itibari ile bireysel hataların takımı yaktığı maç olmuştur . maça iyi başladı trabzonspor , yüzde yüz pozisyonu da buldu ama atamadı olcan. sonra bir bireysel hata hep skor olarak geriye düşürdü hem moral olarak. ilk golden sonra çözüldü trabzon oldu goller birbirini izledi. tam bir gol buldu trabzon dedim acaba devamı gelir mi? bu sefer tolga çıktı sahneye ve bir bireysel hata daha. bu kadar hataya tur elde etmek imkansızın da ötesinde.
Deplasman da inter i yenen bir takım nasıl bu kadar 180 derece değişebilir. Tam ümitlenmişken Tolga nın kırmızı kartı büyük bir şanssızlık.