bugün

önce bi çekici olsun ondan sonra kampanya yapsındır. hiçbir yerde çekmiyor zaar.
her yöne 500 dk, 100 sms ve 4 gb internet servisini 70-75 tl arası bir fiyata aldığım bir turkcell değildir.

ama öğrencilik yıllarımda olsaydım çoktan geçmiştim, kapışılması gereken kampanyadır.
23 değil 30 lira olan kampanyadır yinede ucuzmu ucuzdur tabiki turkcell ın geçirdiği kazıkların yanında çok çok ucuzdur hala çekim gücünü savunan insanlar var.

http://www.avea.com.tr/we...perUcluPaketMevcutMusteri
zayıf çekim, yavaş interneti kabul edebilenler için ucuz kampanya.
Küfrü bastığım kampanyadır. Vay mınakoyim ya, daha dün vodafone'ye geçtim ya la.
yine insanı çıldırtan, mesaj atsan gitmeyecek, arasan hat kopacak aveadır.
aveya geçmeme neden olan kampanya.
türkcell'e kapğak olsun...
yavaş interneti,çekmeyen gsm hattıyla şu paketi 15 liraya da verse geçmeyeceğim operatör.
şuan hala devam eden tarife mi ? hemde 23 lira ? merak edilen tarifedir.
la söyleyin çok kötü oldum şuan
avea'dan 2 yıl cihaz taahhüdü olanların da yararlanıp yararlanamayacağını merak ettiğim kampanya.
bilenler ekranımın sağ tarafını aydınlatıverirse pek makbule geçer.
Şehrin göbeğinde bile çekmiyor bazen. Bu yüzden kullanmıyorum.

Edit: çekmiyor derken 3g'yi kastettim.
interneti çekmeyen aveadır.
inanmam çünkü avea bu onu size göstrerir sonra hooop geri yapar sebep işte kampanyamız şöyle şöyle şartlar için di der bikbik konuşurlar kalite sıfır nerden mi biliyorum yaşadım bir fatura ödedim yok öyle bir rakam
avea denilen yerden kaçarım o derece gider vodfon kullnaırım da paramı vermem onlara
o derece bunun çekim gücü ve interenet hızı da azdır
arkadaşlar etmen eylemen bunlar tam bir neyse ama dilerim memnun kalırsınız kullanın sonra da faturaları ödeyin .
örnek vererek açıklamak istiyorum efendim. simdi özene bozene son model ferrari alıyorsunuz ve türkiyeye getiriyorsunuz efendim, ama o arabayi sürecek yol bulamıyorsunuz türkiyede. aynen buna benzetiyorum efendim imkanlar var ama kullanim imkani yok. tamamen rezalet.
kullandığım ve aveanın kahrını çekmeme neden olan tarifedir.
(bkz: google ın açılmasının yer yer 2 dk yı bulması)
ama olsundur yine de çok ucuz lan.*
Ulan 4gb net 500 dakikaya ben 58 lira veriyorum her ay.
vermiştir ve kullanıyoruzdur. Aşikar.
elindeki musterileri tutmaya calisiyordur. ama kalite olarak insanlara bisey sunmayinca bu paketlerin onemi olmuyor.
interneti tırt olan avea' dır.
telefonda iyi ancak bilgisayara verince ttnet' den özür dilersiniz.
oldukça iyidir, kullanmaktayız. pahalanmazsa daha da iyi olacaktır.
gerek telefon gerekse jet'iyle gayet tatmin edici olan, bide 4 gb internet, 5600 dk kurum içi, 1000 dk her yere haa bide 1000 smse 28 lira fatura kesen avea...

seviyoruz ailecek..
500 dk kime yetecek sorunsalını da beraberinde getirir.
31 ocak son tarihtir.
Çok güzel tarifedir amına koyim. Net.