bugün

bir önceki yorum eksik ve yanlış,

derbiyi kazanan şampiyon olmaz, Beşiktaş derbiyi kazanırsa şampiyonluk şansı %95 olur, beraberlik ile % 85, olur da fb. kazanırsa ,ardından Beşiktaş'ın kazanması durumunda, yine Beşiktaş %85 şampiyon olur.

fb. mi, Beşiktaş'ın bugün kazanmasıyla birlikte artık biraz zor şampiyon olur.
beşiktaş, fenerleşti hep 1-0 1-0.

bakalım derbiyi kazanan şampiyon olur.
O sene bu sene demişdik ! Bekle fenev geliyoruz.
bitmesyle artık derbinin konuşulacağı maçtır. oğuzhan sosa ikilisi orta sahada fizik olarak sinmezse bjk şansı artar lakin fener sert oynayacaktır hakem atmosferden etkilenecektir cüneyt çakır olsa da. fener duran toptan gol atabilir zira bjk stoperleri epeyce kısa. ve tabi bjk yenilmezse kupayı sapından tutacaktır.
cenk tosun !
Takım kazandı ama ayaklar titriyor artık. Gb eskilerin norveÇi gibi top oynuyor.
görsel
dunya' nin 7 harikasindan daha muhtesem bir sevdigimin koydugu mactir. bakislarin yeter.
beşiktaş'ın mario gomez'in attığı gol ile gençlerbirliği karşısında 1-0 galip geldiği maçtır.

temiz bir galibiyet...
Olcay kazması yuzunden kupon yatti.
fener maçı öncesi kim sakatlanacak acaba...
Cenk Tosun, Mario Gomez kadar şans bulmadıkça beşiktaş için her zaman kayıptır.
hakemin evlere şenlik sarı kartıyla renklenen maç. q7 yere düşünce garanti faul çalıyor maşallah. yalnız bjk şiir gibi oynuyor gbnin aydın veya landeli alması lazım çıkamıyorlar.
gomez sezon sonunda 10 15 milyona satılmalı.

yerine cin gibi bir forvet alınmalı falcao gibi.
Sevgili karakartallardan özelime bekliyorum sabahtan beri bulamadım kardeşim bu nedir ya.
Topa vuramayan kazma ibrahim Üzülmez teknik direktör olmuş Beşiktaşa taktik yapmış. Vay Arkadaş!
hakemin el kebire ne garezi olduğunu anlayamadığımız maçtır. bjk harbiden çok iyi oynuyor.
olcay şahan ın katlettiği karşılaşma.
lere gelesice maçtır.
q17 nin göbeğini taç çizgisine gömmüşler galiba. ayrılmıyor oradan.
sağlam paylaşanın ölmüşlerinin rahmeti için 3 ihlas bi fatiha okuyacağım.
ibrahim üzülmezin yatacağını ima edenlerin şerefsiz haysiyetsiz insanlar olduğunu gösterecek 90 dakikadır. beşiktaşlılar böyle şerefsizlikler yapmaz sakin olun. ben hiçbir profesyonel hocanın eski takımına yatacağını düşünmüyorum o da ayrı. hem yatsa bunu başkanına futbolcusuna nasıl açıklayacak. bunun ekonomik boyutu var herşeyden önce galibiyete sağlam para geliyor. ayrı yeten adam teknik direktör amk. kaleye forvet oyuncusunu falan mı koyacak aq fm de hile yapar gibi. malsınız ya.
desteklerin sel olduğu maçtır. (bkz: saldır beşiktaşım oley)
beşiktaşlı oyuncuların suratı çok asık, ne oldu acaba...
ay çok heyecanlııı. umarım dünkü gs maçı gibi bol kırmızılı ve kavgalı bir maç olur. seyirciler koltukları kırıp sahaya iner falan. çok güzel olurdu gerçekten.
Rakip takımın teknik direktörü ibrahim üzülmez. diyeceklerim bu kadar.