bugün

x2 çifte şans oynanabilecek maç.
galatasaray'ın kazanma şansı yok!

selam ve akbil ile.
başakşehir'e handikaplı girin. nitekim başakşehir gs ye dümdüz gireceği maç olacaktır.
Galatasaray ın düzeleceği maç olacaktır.

Etüd: düzüleceği.
galatasaray'a fena çakılacak olan maçtır.
lider çıkacağımız maç. selam durun yer açın babanız geliyor.
Köpek şansı olan gassaray kötü oynayıp kazanacaktır. Sicili bozuk f.t'nin de köpek balı devreye girecektir tabi. Biz iyi oynadığımız halde bazen saçma sapan puanlar kaybediyoruz, toplar direkten dönüyor, penaltılar verilmiyor, komik goller yiyoruz vs. Bu köpek şansına sahip takım yarak gibi oynayıp ite kaka kazanıyor. Bugün de böyle olur. Başakşehir tek kale oynar, bu kanı sicili bozuk hoca ve takımı kazanır. Yazın bi kenara.

edit: gerçi gassaray çocuu okan buruk yatar sicili bozuk f.t abisine. bakarsın başakşehir bir sik oynamaz. öyle ya da böyle bu şansını siktiğim gassarayı kazanır.
Takımın yarısı sakat, Yıldız dediklerimiz bile Ömer kadar olamıyor. Pek bir beklentim yok ama Galatasaray maçı olması heyecanlamaya yetiyor lan.
Bok gibi bir oyunla yeneceğiz gibi ama dur bakalım.
uzun süreden sonra galatasaray'ın kendi sahasındaki yenilmezlik serisine son verebilecek en yakın rakip başakşehir. bu kadar eksikle yakalamışken de bu fırsatı değerlendirmek de isteyecektir. bakalım seri bozulacak mı?
Abber'a sigma olomouc entry'si girdirecek maç olacaktır.
tüm başakşehir aşkıyla yanıp tutuşan fenerbahçe şoparlara pardon socarlara rağmen 3 puanla çıkacağımız karşılaşma.

terim var gam yok.
Ben seyridicem ya maçı kazanırız ama uykumuzda gelir.
yana yakıla aradığım maç. gs kazansın deriz.

edit: için 1 mesaj uzağınızdayım, bekliyorum. lütfen ülker atmayın *
Mactan sonra sigma maci is loading...
dengeli bir ilk yarı oldu. iki takım da orta sahada çok iyi onu söyliyim. iknci yarı galatasarayımızın gol bulacağını düşünüyorum.
Hakem maçı çok kötü idare ediyor. Umarım ikinci devre maçın içine etmez.
Yerlilerin yabancılardan çok daha iyi oynadığı bir ilk yarı izledik. Adem büyük hariç tüm yerliler gayet iyiydi.
Başakşehir öne geçti. Dk:78.
Gol Fredrik Gulbrandsen. Skor 0-1.
Ahahahahahahahahahaha.
Başakşehrin bize boruyu verdiği maç. Çok arayacağız içerde verdiğimiz bu puanları sonra...
Lyundama yok
Falcao yok
Babel formsuz
Belhanda formsuz
Muslera yok

Zaten başakşehir gibi konrta bir takıma karşı puan almamiz imkansızdi...